Zamknij

Antoni Królikowski polskim DiCaprio? Patryk Vega zaszokował

Maciej Friedrich
04.02.2020 12:44
Antoni Królikowski polskim DiCaprio? Patryk Vega zaszokował
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Antoni Królikowski w najnowszym filmie Patryka Vegi "Bad Boy" wcieli się w głównego bohatera. Reżyser wypowiedział się o współpracy z aktorem w samych superlatywach. Porównał Królikowskiego do Leonardo DiCaprio. Skąd porównanie do zdobywcy Oscara?

Patryk Vega to niezwykle płodny reżyser, któremu nie brakuje pomysłów na nowe scenariusze. Już 21 lutego w kinach pojawi się najnowsza produkcja kontrowersyjnego twórcy. "Bad Boy" ma pokazać mroczne oblicze polskiego środowiska piłkarskiego i jego powiązania ze środowiskiem przestępczym.

W roli głównej zobaczymy Antoniego Królikowskiego, którego mogliśmy wcześniej oglądać w "Polityce" Vegi. Aktor doskonale sprawdził się w nowej produkcji, czego Vega nie ukrywał w wywiadzie. Pojawiło się nawet porównanie do zdobywcy Oscara, Leonarda DiCaprio.

 Małgorzata Kożuchowska w wulgarnej scenie. Patryk Vega promuje "Bad Boy"

Patryk Vega porównuje Antoniego Królikowskiego do Leonardo DiCaprio

Patryk Vega uważa, że Antoni Królikowski zachwyci fanów swoją kreacją świetnie odnajdującego się w środowisku przestępczym Pawła, tytułowego "Bad Boya". Jego zdaniem Królikowski stworzył postać złą, ale dającą się lubić.

- Antek stworzył w "Bad boyu" stuprocentowego socjopatę, z którym można jednak sympatyzować. On fascynuje i sprawia, że idziemy za jego historią, jak po sznurku.  

Na tym jednak nie koniec komplementów. Vega rzeczywiście musi być zachwycony Królikowskim, porównał go bowiem do hollywoodzkiego gwiazdora Leonardo DiCaprio.

- Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio. Byłem zafascynowany, kiedy oglądałem materiały zakulisowe z DiCaprio i obserwowałem, jak w ciągu kilku sekund wchodzi on w skrajny stan emocjonalny, stając się postacią, którą kreuje na ekranie. Antek też to ma. Posiada niesamowity instynkt, który sprawia, że w sposób totalny wchodzi w postać i gra sceny mając jakąś niesamowitą czujność - komplementuje reżyser.

Trzeba przyznać, że Antoni może być dumny z takiej oceny jego aktorskich zdolności.

 Small World: Patryk Vega opublikował zapowiedź filmu o handlu dziećmi

RadioZET.pl/MF