Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Patryk Vega schudł! Metamorfoza reżysera zaskoczyła na premierze „Plag Breslau”

12.12.2018 12:05

Patryk Vega od dłuższego czasu pracuje na najwyższych obrotach, wypuszczając jeden film za drugim. Właśnie premierę miały długo zapowiadane „Plagi Breslau”. Reżyser pojawił się na wydarzeniu odmieniony. Wreszcie zadbał o swoją sylwetkę.

Patryk Vega fot. Instagram, fot. 2. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS fot 3. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Patryk Vega na premierze „Plag Breslau” błyszczał na ściance nie tylko dlatego, że występował tam w roli reżysera obrazu. Przede wszystkim uwagę przyciągała jego metamorfoza. Nie chodzi o pozbycie się charakterystycznego zarostu, tylko o zrzucenie wielu długo gromadzonych kilogramów. Trzeba przyznać, że ta zmiana naprawdę robi wrażenie. Vedze wprost ubyło lat!

Odchudzony Patryk Vega na premierze „Plag Breslau”

1

Ci, którzy śledzą Vegę na Instagramie, byli świadkami metamorfozy, która trwała kilka dobrych miesięcy. Z pewnością nie wszyscy zauważyli, jak długą drogę przeszedł Vega. Takie zmiany najlepiej widać, kiedy widzi się kogoś po dłuższym czasie. Jeszcze rok temu (zdjęcie po prawej) było go prawie dwa razy więcej niż na premierze „Plag Breslau”.

„Jakiś taki Pan chudszy”, „Coś pana ubyło” – piszą internauci.

Reżyserowi należą się gratulacje, bo z pewnością włożył wiele wysiłku w swoją metamorfozę. Może stanie się inspiracją dla innych.

Przypomnijmy, że „Plagi Breslau” już od kilku tygodni emitowane są w zagranicznych kinach. Niestety polscy widzowie się tego nie doczekają, ale już za kilka dni produkcja dostępna będzie na platformie Showmax.

RadioZET.pl/SA

Oceń