Zamknij

Patryk Vega wyśmiany za plakat filmu "Pętla". "Grafik płakał, jak projektował" [FOTO]

06.08.2020 20:26
Patryk Vega
fot. TRICOLORS/East News

Patryk Vega pokazał oficjalny plakat filmu "Pętla". Zdjęcie Antka Królikowskiego z roznegliżowanymi modelkami wywołało skrajne reakcje. Część internautów twierdzi, że grafika to bubel i kiepska zachęta do pójścia na film. 

Patryk Vega opublikował oficjalny plakat filmu "Pętla", którego premiera zaplanowana jest na 4 września. Na zdjęciu widzimy Antka Królikowskiego z bronią w ręku i skąpo odziane modelki. Niestety projekt nie zrobił najlepszego wrażenia na fanach. Komentujący drwią, że plakat "Pętli" trąci kiczem i zawiera kilka rażących niedoróbek. - Już po zdjęciu widać, że będzie gniot - podsumowują brutalnie internauci. 

Patryk Vega, twórca takich hitów jak "Pitbull", "Służby specjalne", "Botoks", "Kobiety mafii" i "Bad Boy", nakręcił kolejny film z gwiazdorską obsadą. W "Pętli" zagrali m.in. Antek Królikowski, Piotr Stramowski i Małgorzata Warnke. Pojawiła się także Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia". W produkcji zostały ukazane kulisy tzw. afery podkarpackiej

Film jest oparty na faktach i opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych po to, by następnie ich szantażować - mów Vega. - Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników afery podkarpackiej. Między innymi oskarżonego oficera Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicieli nocnych klubów - bliźniaków Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera "Cygana". Wszedłem też w posiadanie nagrań, również tych ukazujących sceny seksu, zarejestrowane ukrytymi kamerami" - deklaruje reżyser. 

Patryk Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy? Opublikował kolejny zwiastun "Pętli"

Patryk Vega pokazał plakat filmu Pętla

Zwiastun filmu "Pętla" można zobaczyć na YouTube. Tymczasem do sieci trafił oficjalny plakat promujący produkcję. Wcielający się w głównego bohatera Antek Królikowski siedzi na wielkim fotelu z bronią w ręku, a przy nim pozują dwie półnagie dziewczyny. Grafika jest wyraźnie osadzona w klimacie kina Vegi. Niestety odzwierciedla także to, co nie jest najmocniejszą stroną twórczości reżysera. Jak podkreślają internauci, plakat jest niedopracowany, groteskowy i brakuje w nim logiki.

Jakaś asymetria. Dziewczyny są większe niż facet. Jedna nie ma dłoni, a druga ma wklęsłe udo - zauważają fani.

Bez obrazy, ale ten plakat wygląda trochę jak parodia filmu. 

Ojej... Taka trochę niedoróbka. Grafik płakał, jak projektował - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Nie obeszło się również bez kąśliwych żartów, że plakat zdradza jakość tego, co zobaczymy na ekranie. Mimo to gros internautów zadeklarowało, że wybierze się do kina na "Pętlę".

Posłuchaj podcastu