Zamknij

Patryk Vega pokaże sekstaśmy? Zapowiedział film o aferze podkarpackiej

Maciej Friedrich
20.02.2020 15:00
Patryk Vega pokaże sekstaśmy? Zapowiedział film o aferze podkarpackiej
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Patryk Vega zapowiedział nowy bezkompromisowy film, który ma być mocniejszy nawet od głośnej "Polityki". Kontrowersyjny reżyser zapowiedział obraz opowiadający o aferze podkarpackiej. Ma pokazać odważne materiały wideo, w tym sekstaśmy. 

Patryk Vega to jeden z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów, który zyskał zarówno grono oddanych fanów, jak i liczną grupę krytyków. Vega nie boi się wulgaryzmów, scen seksu i szokowania widza, a także kontrowersyjnych tematów. Jest także reżyserem bardzo pracowitym, który nowe produkcje wypuszcza w bardzo krótkich odstępach. Niedawno Patryk szczerze opowiedział o nawróceniu i głębokiej wierze w Boga. Teraz zapowiada nową produkcję, którą mają promować mocne materiały, być może związane z sekstaśmami znanych osobistości.

Patryk Vega zapowiada nowy film. Pokaże sekstaśmy polityków?

Patryk Vega zapowiedział, że jego nowy film ujawni wiele informacji o aferze podkarpackiej, głośnej sprawie dotyczącej agencji towarzyskich, z których korzystać mieli między innymi politycy i duchowni. Zapowiedział, że 20 marca pojawi się pierwsze "mocne nagranie" promujące film. O swoim nowym dziele Vega opowiedział w rozmowie z Radiem ZET. 

Small World: Patryk Vega opublikował zapowiedź filmu o handlu dziećmi

Mam prowadzenie Pana Boga i jestem o to spokojny. To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki, robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć.

Reżyser uważa, że jego nowe dzieło może być filmem głośniejszym nawet od kontrowersyjnej "Polityki".

Pokażę taśmy w marcu w internecie. To będzie bardzo gruby film. Promocja, która w jego trakcie nastąpi, zrobi większy rozpierdziel niż "Polityka" - zapowiada

Patryk Vega: zrobię film o aferze podkarpackiej - mam taśmy [WIDEO]

Zagłosuj

Czekasz na nowy film Patryka Vegi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF