Zamknij

Paul Montana opublikował nagie zdjęcie Felicjańskiej. Zrobiono je przed ślubem

Patrycja Chudolińska
25.02.2020 11:39
Paul Montana
fot. Instagram/@paulmontana.life

Nazwiska Paula Montany i Ilony Felicjańskiej nie znikają z nagłówków. Para celebrytów budzi spore kontrowersje, odkąd doszło do ich kłótni i aresztowania w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio Paul Montana znów zszokował internautów. Opublikował bardzo intymne zdjęcie swojej żony.

Głośny związek Paula Montany i Ilony Felicjańskiej

Związek Paula Montany i Ilony Felicjańskiej stał się w ostatnim czasie bardzo głośny. O burzliwej relacji celebrytów zaczęto mówić po tym, jak doszło do ich awantury i aresztowania w Stanach Zjednoczonych. Po zwolnieniu z aresztu małżonkowie oświadczyli jednak, że ich relacje są bardzo dobre.

Na początku lutego 2020 roku doszło do kolejnej szokującej sytuacji. Paul Montana wypuścił do sieci zdjęcie swojej ukochanej w bardzo intymnej sytuacji. Choć fotografia szybko została usunięta z profilu mężczyzny, wiele osób zdążyło ją zauważyć. Teraz Montana pokazał kolejne nagie zdjęcie Ilony Felicjańskiej. Widzimy na nim, jak była modelka przebiera się tuż przed ślubem.

Paul Montana pokazał intymne zdjęcie Ilony Felicjańskiej

Paul Montana opublikował galerie zdjęć, które wykonane zostały tuż przed ich ślubem. Pierwsze zdjęcia nie budzą żadnych zastrzeżeń - widzimy, jak kobieta pozuje w białej sukni i uśmiecha się do aparatu. Ostatnie dwie fotografie zszokowały jednak internautów. Ilona Felicjańska siedzi na podłodze nago i zakłada buty.

Gratulacje, suknia idealna, ale uważam, że powinieneś zostawić nagie zdjęcia Ilony tylko dla siebie - napisała jedna z obserwatorek Paula Montany.

W komentarzach nie brakuje jednak opinii fanów, którym podoba się "artystyczna" fotografia.

- Ale jazda. Burza z powodu kobiety w butach. Jak niektóre cycami świecą i dupskiem na pół ekranu to jest hit? Tu mąż cyka fotkę "z zaskoczenia", wrzuca na Insta i burza gotowa.

- Dlaczego nie klęczysz przed Iloną i nie sznurujesz jej bucików? Cudowny dzień, piękna kobieta.

- Gratulacje. Ilona ślicznie, zdjęcia rewelacja! Kiecka piękna, buty sztos. Tak trzymać i słuchać głosu serca.

A wy co myślicie?

RadioZET.pl/PCh