Zamknij

Paul Montana wrzucił kolejne nagie zdjęcie Ilony Felicjańskiej i zapewnił: "Wszystkie zdjęcia są akceptowane przez żonę"

Judyta Wanicka
26.02.2020 15:12
Ilona Felicjańska i Paul Montana
fot. Instagram:@paulmontana.life

Paul Montana postanowił wytłumaczyć się z publikowania nagich zdjęć Ilony Felicjańskiej. Mąż modelki zamieścił post z kolejnym roznegliżowanym zdjęciem żony i zapewnił, że wszystkie dotychczasowe fotki były pokazywane za jej pełną zgodą. 

Paul Montana od kilku tygodni bulwersuje internetową społeczność nagimi zdjęciami Ilony Felicjańskiej. Mąż modelki fotografuje ją w intymnych momentach. Pochwalił się już m.in. wspólnym seksem oralnym oraz ujęciami rozebranej żony w garderobie. Ilona Felicjańska zdaje się tym nie przejmować. Ale innego zadania są internauci, którzy twierdzą, że biznesmen wykorzystuje słabość uzależnionej od alkoholu gwiazdy i upokarza ją na oczach całego internetu. Montana postanowił odnieść się do sprawy w najnowszym poście.

Paul Montana tłumaczy się z nagich zdjęć Ilony Felicjańskiej

Paul Montana zamieścił kolejną fotografię rozebranej Ilony Felicjańskiej. Tym razem nie jest to kompromitująca fotka, lecz czarno-biały akt z sesji. We wpisie Amerykanin wyjaśnił, że publikuje roznegliżowane zdjęcia dla zabawy. Zapewnił przy tym, że nie robi niczego wbrew woli żony. 

Żyję swoim życiem, dokładnie tak jak chce. Zawsze osiągam to, co chcę osiągnąć. Kocham moją żonę nad życie. Kocham naszą zwariowaną miłość. Wiem, że nie każdemu może to pasować, ale moje social media są moim placem zabaw. Chcesz bawić się ze mną? Zapraszam! Nie lubisz tego? To co tutaj robisz?!

PS. Wszystkie zdjęcia, które tu publikuję, są akceptowane przez moją żonę. Jest to nasz wspólny plac zabaw, na którym się razem bawimy - twierdzi Montana. 

Ilona Felicjańska na razie nie odniosła się do poczynań męża. 

Zagłosuj

Twój partner opublikował twoje intymne zdjęcia w sieci. Co robisz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw