Zamknij

Paul Wesley z "Pamiętników wampirów" zagłosuje w wyborach prezydenckich. Zdradził na kogo

09.07.2020 18:00
Paul Wesley z serialu "Pamiętniki wampirów"
fot. AdMedia/Splash News/EAST NEWS

Paul Wesley znany z serialu "Pamiętniki wampirów" zagłosuje w polskich wyborach prezydenckich 2020. Aktor, który ma polskie korzenie, zamierza skorzystać z okazji, by poprzeć swojego ulubionego polityka. Paul Wesley zdradził, na kogo odda głos. 

Paul Wesley zagłosuje w polskich wyborach prezydenckich 2020. Amerykański aktor znany z serialu "Pamiętniki wampirów" zamierza wykorzystać fakt, że jest potomkiem polskich emigrantów i wziąć udział w niedzielnym głosowaniu. Kilka dni przed drugą turą gwiazdor opublikował na Twitterze post, w którym zdradził, na kogo odda głos.

Paul Wesley tak naprawdę nazywa się Paweł Tomasz Wasilewski. Jest synem Polaków, którzy lata temu wyemigrowali do USA. Urodził się w 1982 roku w mieście New Brunswick. Zagrał w takich serialach jak: "Prawo i porządek", "Tajemnice Smallville" i "Życie na fali". Międzynarodową sławę przyniosła mu rola Stefana Salvatore w hitowym serialu "Pamiętniki wampirów". Paul Wesley wychował się w Stanach, ale w wywiadach często podkreśla, że jego rodzina wywodzi się z Polski. Sam całkiem nieźle mówi językiem swoich rodziców. Fani przystojnego 37-latka niedawno mieli okazję zobaczyć go w Polsce. W czerwcu zeszłego roku Wesley gościł na festiwalu Warsaw Comic Con 2019. 

Gwiazdor serialu "Pamiętniki wampirów" jest gejem. Zrobił coming out w walentynki

Paul Wesley z "Pamiętników wampirów" zagłosuje w wyborach prezydenckich 2020

Serialowy Stefan Salvatore ogłosił na Twitterze, że weźmie udział w drugiej turze wyborów prezydenckich. Paul Wesley zamierza poprzeć Rafała Trzaskowskiego.  

Jestem dumny, że po raz pierwszy w tych wyborach prezydenckich będę mógł oddać swój głos - napisał hollywoodzki aktor i oznaczył swojego kandydata.

Gwiazdor "Pamiętników wampirów" już w czerwcu zdradzał sympatię do Rafała Trzaskowskiego, gdy nazwał go fajnym gościem i udostępniał jego tweety. 

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, kogo poprze w II turze. Zawrzało! "Współczujemy intelektu"

Posłuchaj podcastu