Zamknij

Paula Tumala bierze ślub. Słowianka Donatana pokazała zachwycającą suknię ślubną [FOTO]

19.06.2020 10:26
Paula Tumala
fot. Instagram/@paulatumala

Paula Tumala to znana polska celebrytka, która rozpoznawalność zdobyła po udziale w teledysku "My Słowianie" Donatana. Na początku 2020 roku została mamą bliźniaczek, teraz natomiast przygotowuje się do ślubu. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie pięknej białej sukni.

Paula Tumala to jedna ze sławnych Słowianek Donatana. Celebrytka zdobyła ten przydomek po tym, jak wystąpiła w teledysku do hitu "My Słowianie" Donatana i Cleo, a następnie także na scenie podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Po współpracy ze znanym producentem Paulę dostrzegły liczne magazyny i marki modowe. Pozowała m.in. do sesji dla magazynu CKM. W ostatnim czasie jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie nawiązuje kolejne współprace reklamowe.

Paula Tumala w styczniu 2020 roku została mamą. Na świat przyszły jej ukochane bliźniaczki, Nadia i Anastazja. Okazuje się, że w najbliższym czasie dojdzie do kolejnej wielkiej zmiany w życiu celebrytki. Na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie w zjawiskowej, białej sukni ślubnej. Przyszłym mężem, a także ojcem córeczek Pauli, jest tajemniczy Karol.

Zobacz także: Paula Tumala pokazała brzuch po bliźniaczej ciąży. "Pokochałam go" [ZDJĘCIA]

Paula Tumala szykuje się do ślubu. Pokazała białą suknię

Paula Tumala pokazała zdjęcie długiej, białej sukni, a w opisie oznaczyła jej projektantkę - Patrycję Kujawę. Jak twierdzi na Instagramie sama twórczyni kreacji, suknia panny młodej powstaje już od ponad roku. W międzyczasie pojawiły się bliźniaczki, co przerwało pracę.

- Boszzzz ile tu jeszcze zdobień ręcznie trzeba naszyć. Tę suknię z @paulatumala zaczęłyśmy szyć rok temu, potem pojawiły się dzieci. Powoli wracamy może wreszcie uda nam się doprowadzić wszystko do końca - napisała Patrycja Kujawa.

Internautki są zachwycone suknią ślubną, a w komentarzach nie brakuje komplementów także w stronę przyszłej panny młodej.

- Przepiękna!

- O mamo, jakie cudo.

- Obłędna.

Wam też się podoba?