Zamknij

Paula Tumala jest w ciąży. Pokazała ciążowy brzuszek w nagiej sesji

Judyta Wanicka
03.09.2019 10:41
Paula Tumala jest w ciąży
fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Paula Tumala jest w zaawansowanej ciąży! Słynna Słowianka Donatana spodziewa się pierwszego dziecka, co z radością obwieściła fanom na Instagramie. Tumala zamieściła zdjęcia z intymnej sesji ciążowej, na której odważnie odsłania sporych rozmiarów brzuszek. 

Paula Tumala spodziewa się dziecka 

Paula Tumala, czyli ponętna Słowianka, która razem z Olą Ciupą i Luxurią Ataroth ubijała masło w klipie Donatana, właśnie spodziewa się pierwszego dziecka. Celebrytce sprytnie udało się ukryć ten fakt przed mediami. Jak się okazuje, Paula Tumala jest już w zaawansowanej ciąży. Dokładnie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży, ale z jej wpisu na Instagramie wynika, że zostanie mamą w 2020 roku. Gwiazda nie kryje radości. Wyznała, że właśnie spełniło się jej najskrytsze marzenie. 

Kochani, właśnie znalazłam się w takim momencie mojego życia, że spełniły się wszystkie moje najskrytsze marzenia.
A o to dowód Naszej miłości. Dziękuję wszystkim osobom, które uczestniczyły w mojej wymarzonej sesji. SZCZĘŚLIWA JAK NIGDY – napisała na Instagramie. 

Paula Tumala pokazała nagie zdjęcia w ciąży

Radosny wpis na Instagramie Paula Tumala okrasiła zdjęciami z intymnej sesji ciążowej. Na czarno-białych fotografiach widzimy, jak zmysłowa gwiazda pozuje nago na piasku, tuląc w ramionach królika. Na jednej fotografii obdarza czułym pocałunkiem przystojnego mężczyznę, prawdopodobnie swojego życiowego partnera. 

Pod postem spływają gratulacje od fanów, którzy nie kryją zaskoczenia, że Paula Tumala jest w ciąży. Jeszcze kilka miesięcy temu modelka sama nie wierzyła, że kiedykolwiek zostanie mamą. Na drodze do szczęścia stanęła bowiem dokuczliwa choroba tarczycy, Hashimoto, która siała spustoszenie w organizmie gwiazdy. 

Myślałam, że nigdy nie zajdę w ciążę, ale jak widać – udało mi się. Będę niedługo opowiadała o tym jakie brałam suplementy, jaką dietę stosowałam. Nie wszystko na raz, ale pomalutku będę wrzucać wszystko po kolei – oznajmiła fanom. 

Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy i życzymy zdrowia!

Zagłosuj

Podoba ci się sesja ciążowa Pauli Tumali?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW