Zamknij

Paula Tumala jest w ciąży. Zdradza, jakie imię wybrała dla dziecka

Judyta Wanicka
05.09.2019 15:19
Paula Tumala w ciąży
fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Ciężarna Paula Tumala już wie, jakie imię będzie nosiło jej dziecko. Gwiazda klipów Donatana jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Niedawno pochwaliła się zdjęciami z intymnej sesji, w której pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Paula Tumala wybrała imię dla dziecka

Znana z klipów Donatana Paula Tumala pochwaliła się na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Modelka jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Wprawdzie jest jeszcze za wcześnie, by mogła na sto procent potwierdzić płeć dziecka, ale już dokładnie wie, jakie imię nada przyszłej córce lub synowi. Postawiła na tradycyjne czy może na nowoczesne i obco brzmiące?

Okazuje się, że modelce spodobały się popularne imiona nadawane dzieciom w Polsce. W rozmowie z portalem JastrząbPost Paula Tumala zdradziła, że jeśli urodzi się chłopiec, nazwie go Antoni. Zaś dla dziewczynki przygotowała imię Nadia.

Płeć jeszcze nie jest znana. Mam ochotę na kwaśne rzeczy, mówią, że to na chłopczyka, ale zobaczymy. Marzy mi się dziewczynka. Dla dziewczynki mamy imię Nadia, a dla chłopczyka Antoś - powiedziała.

Paula Tumala wkrótce weźmie ślub

O tym, że Paula Tumala jest w ciąży, internauci dowiedzieli się z jej profilu na Instagramie. Modelka niespodzianie zamieściła zdjęcia z ciążowej sesji. Na czarno-białych fotografiach widzimy, jak zmysłowa gwiazda pozuje nago na piasku, tuląc w ramionach królika. Na jednej fotografii obdarza czułym pocałunkiem swojego życiowego partnera. Paula Tumala i jej ukochany zamierzają wkrótce wziąć ślub. Gwiazda ma już nawet wybraną suknię. Jak wyznała w rozmowie z JastrząPost, będzie to kreacja z atelier ulubionej projektantki gwiazd, Patrycji Kujawy.

Zagłosuj

Podobają ci się imiona, jakie wybrała Paula Tumala?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW