Zamknij

Paula Tumala ma poważne problemy zdrowotne. Rozważa zmniejszenie biustu

Maciej Friedrich
15.05.2020 12:44
Paula Tumala ma poważne problemy zdrowotne. Rozważa zmniejszenie biustu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Paula Tumala dołączyła do grona polskich celebrytek po tym, jak została "Słowianką" Donatana. Na początku 2020 roku została mamą bliźniaczek. Niestety, okazuje się, że Paula zmaga się z bólami kręgosłupa. Jedną z przyczyn może być jej duży biust.

Paula Tumala to pochodząca z Gorzowa Wielkopolskiego modelka, która zyskała ogromną popularność dzięki współpracy z Donatanem i Cleo. W teledysku do hitu "My Słowianie" wcieliła się w uwodzicielską Słowiankę, a także towarzyszyła artystom podczas Konkursu Piosenki Eurowizji razem z między innymi Olą Ciupą. Jej "ubijanie masła" zwróciło na nią uwagę branży i otworzyła drogę do kariery. Pozowała do rozbieranej sesji dla magazynu "CKM", na swoim koncie ma także współpracę z dużymi markami modowymi.

Tumala nie może także narzekać na życie osobiste. 14 stycznia 2020 roku została szczęśliwa mamą bliźniaczek. Niestety, Paula ma problemy zdrowotne, w pewnym stopniu związane z jej wydatnym biustem, który zapewnił jej popularność. O bólach kręgosłupa opowiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

 Polska celebrytka karmi piersią z implantami. Chirurg plastyk komentuje

Paula Tumala ma problemy ze zdrowiem. Będzie musiała zmniejszyć biust?

Paula Tumala przyznała, że zmaga się z bólami kręgosłupa, które mogą być spowodowane jej charakterem pracy oraz dużym biustem, który modelka dodatkowo powiększyła. Bóle są na tyle silne, że celebrytka rozważa poddanie się operacji.

- Ból kręgosłupa mam już od 4, jak nie 5 lat. Ze względu na tryb pracy. Chodzę cały czas w szpilkach, piersi mam sporych rozmiarów, więc ten kręgosłup z biegiem wieku robi się coraz bardziej obciążony. Do tego dodatkowa masa ciała, więc doskwiera mi coraz bardziej ból kręgosłupa. Z wiadomych przyczyn [ciąża – przyp. red.] nie mogłam też chodzić do fizjoterapeuty i ostatnio nawet kość ogonowa daje mi się we znaki. Mam zamiar coś z tym zrobić. Myślałam nawet o tym, aby zmniejszyć biust, ale strasznie się tego boję. Na razie chcę skorzystać z porady specjalisty, będę chodzić na różne ćwiczenia, jak mi to nie pomoże, to będę myśleć co dalej - zdradza gwiazda teledysku Donatana.

Paula podkreśliła, że jej biust naturalnie był duży i powiększała go tylko raz, a nie wielokrotnie, jak sugerują niektórzy.

- Większość ludzi tego nie wie, ale ja miałam zawsze bardzo duże piersi. Po powiększeniu piersi one normalnie rosną i to nie jest tak, że jak ktoś sobie włoży implanty, to tkanka tłuszczowa nie rośnie. Jak ja tyję, to od razu rosną mi piersi. Powiększyłam sobie biust tylko raz w życiu, mimo że niektórzy myślą, iż wiele razy powiększałam piersi. A ja zawsze miałam duży rozmiar - wyjaśnia.

Miejmy nadzieję, że Paula znajdzie sposób, aby poradzić sobie z bólem.

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF