Zamknij

Paula Tumala na kolacji z Brandonem Howardem. Polka spotyka się z nieślubnym synem Michaela Jacksona?

Redakcja
05.10.2018 14:28
Paula Tumala na kolacji z Brandonem Howardem. Polka spotyka się z nieślubnym synem Michaela Jacksona?
fot. Instagram:@bhowardofficial

Wokalista i producent Brandon Howard odwiedził Polskę drugi raz w ciągu miesiąca. Artysta, przez wiele osób uznawany za nieślubnego syna Michaela Jacksona, wybrał się na kolację z Paulą Tumalą. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i toastów. Czyżby między celebrytami zaiskrzyło?

Brandon Howard jest znany nie tylko za sprawą swojej kariery muzycznej i produkcyjnej (współpracował między innymi z Wyclef Jeanem oraz Ciarą). Od kilku lat spekuluje się na temat jego pokrewieństwa z legendą światowego popu, Michaelem Jacksonem. Brandon jest bardzo podobny do Jacksona, a jego mama występowała z piosenkarzem w latach osiemdziesiątych. Nie ma jednak żadnych dowodów na to, że Howard jest nieślubnym synem gwiazdora. Utrzymuje on jednak stały kontakt z rodziną Michaela. Sam zainteresowany na początku września pojawił się w programie „Dzień dobry TVN”, nie skomentował jednak w żaden sposób spekulacji na temat pokrewieństwa z Jacksonem.

Brandon w ciągu miesiąca dwukrotnie odwiedził nasz kraj. Poza wizytą w studiu TVN pojawił się także na pokazie Ewy Minge, prywatnie przyjaciółki LaToyi Jackson. Prawdopodobnie to właśnie tam poznał Paulę Tumalę, byłą partnerkę Marcina Gortata, modelkę znaną z teledysków Donatana.

Paula Tumala na randce z Brandonem Howardem

Jak podaje „Fakt”, Tumala i Howard po pokazie postanowili spędzić wspólnie wieczór. W jednej z warszawskich restauracji zjedli kolację i cieszyli się swoim towarzystwem przy winie. Miało nie zabraknąć licznych toastów, uśmiechów oraz wspólnych fotografii. Brandon skomplementował również Paulę na Instagramie. Pod jednym z jej zdjęć pozostawił komentarz: „dzisiejszego wieczoru wyglądało pięknie”. Kto wie, być może wspólna kolacja jest zapowiedzią czegoś więcej, a Howard będzie odwiedzał nasz kraj regularnie.

Podczas gdy Paula randkuje z zagranicznym producentem, jej były partner musi radzić sobie z rozstaniem z Alicją Bachledą-Curuś. Tumala w jednym z wywiadów zdradziła, że podejrzewa, dlaczego Alicja nie wytrzymała z koszykarzem.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF