Zamknij

Paula Tumala pokazała nagi brzuch po bliźniaczej ciąży. "Bez retuszu, bez ściemy"

Judyta Wanicka
14.02.2020 18:57
Paula Tumala
fot. Instagram:@paulatumala

Paula Tumala pokazała, jak wygląda jej brzuch miesiąc po urodzeniu bliźniaczek. Słowianka Donatana opublikowała nieretuszowane zdjęcia brzucha po ciąży. "Szczęśliwa mama z nie do końca idealnym brzuchem" - wyznała Słowianka Donatana. 

Paula Tumala pokazała brzuch po bliźniaczej ciąży

Paula Tumala w styczniu urodziła na bliźniaczki. To pierwsza ciąża modelki, która zdobyła popularność dzięki roli ponętnej Słowianki w klipach Donatana. Wówczas fani byli zachwyceni jej urodą oraz doskonałą figurą. Okazuje się, że bliźniacza ciąża, choć bardzo wyczerpująca, niewiele zmieniła w wyglądzie pięknej celebrytki. Paula Tumala nadal prezentuje się rewelacyjnie. Potwierdza to najnowsze zdjęcie, na którym modelka odsłonił pociążowy brzuszek. 

Gwiazda sfotografowała się miesiąc po porodzie. Jak widać, wcale nie ma płaskiego brzucha. Mimo to akceptuje zmiany, jakie zaszły w jej ciele i nie przejmuje się niedoskonałościami. 

Kochani, nigdy bym się nie odważyła na to, by wrzucić takie zdjęcie, ale widocznie na tyle dojrzałam, aby powiedzieć samej sobie i Wam Moje Drogie, że każda z nas jest inna, każda z nas jest piękna, każda wyjątkowa! Jakby ktoś się mnie teraz zapytał, czy akceptuję swoje ciało, to odpowiem z całą odpowiedzialnością, że tak - wyznała Paula Tumala. 

Dbajmy o siebie. Zaprzyjaźnijmy się z naszym ciałem, a i nasze podejście do samych siebie zacznie się zmieniać! Jedno zdjęcie jest takie, które pokazuje jakbym chciała kiedyś wyglądać, na drugim zdjęciu jestem po prostu ja - SZCZĘŚLIWA MAMA z ciałem nie do końca idealnym, ale za to moim prawdziwym, bez retuszu i bez ściemy - napisała.

Paula Tumala urodziła bliźniaczki

Paula Tumala 14 stycznia urodziła bliźniaczki - Nadię i Anastazję. Dziewczynki są wcześniakami, lecz według zapewnień modelki, przyszły na świat zdrowe i silne, dzięki czemu miały szansę szybko wrócić do domu. 

Dokładnie dwa dni temu o godzinie 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby. Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą naszą czwóreczkę kciuki i życzcie nam, proszę, dużo zdrówka - napisała tuż po porodzie modelka. 

Zagłosuj

Celebrytki wpędzają młode mamy w kompleksy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw