Zamknij

Paula Tumala pokazała nagie ciało po ciąży. "Dziś je akceptuję, ale nadal się go wstydzę"

20.07.2020 15:50
Paula Tumala
fot. Instagram:@paulatumala

Paula Tumala niedawno urodziła bliźniaczki. Słowianka z klipów Donatana pokazała nagie zdjęcie i wyznała, że nie jest zadowolona z wyglądu swojego brzucha po ciąży. Jak ciało pięknej Pauli Tumali prezentuje się po porodzie? 

Paula Tumala pokazała brzuch po ciąży bliźniaczej. Piękna modelka, która zasłynęła jako Słowianka ubijająca masło w klipach Donatana, rozebrała się do naga i odważnie opowiedziała o swoich problemach z sylwetką. Tumala wciąż walczy o powrót do formy, choć, jak sama przyznaje, przy dwóch niemowlakach nie jest to takie łatwe. Seksowna gwiazda narzeka głównie na brzuch, który jeszcze nie osiągnął dawnego kształtu. 

Paula Tumala w styczniu 2020 roku została mamą bliźniaczek: Nadii i Anastazji. Obecnie modelka przygotowuje się do ślubu ze swoich ukochanym, Karolem, i chętnie dzieli się zdjęciami imponującej sukni ślubnej od Patrycji Kujawy. Modelka stara się robić wszystko, żeby w dniu ceremonii  wyglądać perfekcyjnie, ale nie na wszystko ma wpływ. Gwiazda zdążyła się już oswoić z myślą, że w jej ciele zaszły zmiany. Niemniej zdarza jej się karcąco oceniać swój wygląd. 

Paula Tumala wychodzi za mąż. Pokazała suknię ślubną. Pierwszą z trzech [FOTO]

Paula Tumala pokazała brzuch po ciąży bliźniaczej

Największą zmorą Słowianki Donatana jest wypukły brzuch, który stopniowo, lecz mozolnie wraca do dawnych kształtów. Paula Tumala rozebrała się na Instagramie i pokazała, jak pół roku po urodzeniu bliźniaczek wygląda jej ciało.

Długo zastanawiałam się nad tym zdjęciem, czy je wrzucić tutaj. Jest kontrowersyjne, wiem o tym, ale o to mi właśnie chodziło, aby zwrócić Twoją uwagę. Przede wszystkim na jeden problem wśród kobiet, szczególnie mam - podkreśliła modelka.

Jak wiele kobiet po ciąży, wstydzi się własnego ciała? Ile kobiet zakrywa swoje niedoskonałości pod ubraniem? Jestem jedną z Was! Jako była modelka od zawsze krytykowałam się za swój wygląd. Dzisiaj to ciało akceptuje, ale nadal się go wstydzę. Mówię szczerze - wyznała Tumala. 

Zastanawiam się często, czy kiedykolwiek byłam z siebie zadowolona - ze swojego wyglądu, ze swojego ciała. Na dzień dzisiejszy nie jest to dla mnie najważniejsze, bo mam cudowną rodzinę, mam zdrowe uśmiechnięte córeczki, kochającego mężczyznę, ale mimo wszystko nadal z tyłu głowy jest pretensja do siebie samej... Przecież mogę iść na siłownie, mogę zacząć ćwiczyć, ale po całym dniu i nieprzespanej nocy nie mam na to siły i jedyne, o czym wieczorem marzę, to o tym, aby położyć się spać - wyznała Paula Tumala i zachęciła do zwierzeń swoje fanki. 

Faktycznie ma się czym przejmować? 

Posłuchaj podcastu