Zamknij

Paula Tumala pokazała pokój bliźniaczek. Łóżeczka kosztowne, ale bardzo pomysłowe [FOTO]

Judyta Wanicka
23.01.2020 17:02
Paula Tumala
fot. Instagram:@paulatumala

Paula Tumala niedawno urodziła bliźniaczki. Słowianka Donatana pokazała fankom, jak urządziła pokoik dla swoich pociech. Wnętrze urzeka słodkimi kolorami i stylowym wyposażeniem. Uwagę zwracają jednak pomysłowo zaprojektowane łóżeczka.

Paula Tumala 14 stycznia urodził bliźniaczki. Modelka znana z klipów Donatana powitała na świecie Nadię i Anastazję. Dziewczynki są wcześniakami, dlatego musiały zostać dłużej w szpitalu. Jak zapewniła Paula Tumala, córki są zdrowe i bardzo silne, dlatego wkrótce będą mogły opuścić szpital. W domu czeka już na nie pięknie urządzony pokój.

Paula Tumala urządziła pokój dla bliźniaczek

Paula Tumala pochwaliła się fankom zdjęciami pokoju swoich córeczek. Modelka dopieściła wystrój do szczegółu. Zadbała przy tym, by wyposażenie było nie tylko stylowe i pasujące do dziewczynek, ale także praktyczne. Gwiazda pomyślała o ekologicznych meblach i zabawkach.

Jednym z najciekawszych elementów wyposażenia są łóżeczka, które "rosną" wraz z dziećmi. Kiedy bliźniaczki podrosną, kołyski będzie można przekształcić w zwykłe łóżka. Za jeden mebel trzeba zapłacić 1700 złotych, inwestycja jednak się opłaca. Dzięki pomysłowemu rozwiązaniu łóżko może posłużyć nawet dziesięciolatkowi.

1
fot. Instastory:@paulatumala

W pokoiku Nadii i Anastazji króluje biel i różowe dodatki. Bliźniaczki mają do dyspozycji słodkie pluszaki i karuzele.

2
fot. Instastory:paulatumala

Pokój bliźniaczek Pauli Tumali jest prawie gotowy. Na efekt końcowy trzeba będzie jeszcze poczekać, bo na zdjęciach mnóstwo dodatków jest jeszcze nierozpakowanych.

3
fot. Instastory:@paulatumala
Zagłosuj

Podoba ci się pokój bliźniaczek Pauli Tumali?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw