Zamknij

Paula Tumala rozstała się z ojcem swoich córek. Słowianka Donatana została sama z bliźniaczkami

23.02.2021 12:11
Paula Tumala
fot. Piotr Fotek/REPORTER/East News

Paula Tumala przeżywa trudne chwile. Celebrytka znana jako Słowianka z teledysku Donatana rozstała się z partnerem Karolem, ojcem swoich dwóch córek - Nadii i Anastazji. "W moim życiu nadchodzi rewolucja" - zapowiedziała na Instagramie.

Paula Tumala w styczniu 2020 roku została mamą uroczych bliźniaczek. Pojawienie się Nadii i Anastazji zmieniło całe życie celebrytki. Modelka znana z teledysku Donatana do piosenki "My Słowianie" poświęciła się macierzyństwu, w czym wspierał ją partner Karol. Fanów Pauli zaniepokoiły jej ostatnie wpisy na InstaStories. Gwiazda zapowiedziała, że w jej życiu nadchodzi rewolucja.

- Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być w życiu pewnym, to zmiana (...) Moje drogie, w moim życiu nadchodzi rewolucja, ale jestem pewna, że po raz kolejny podołam oczywiście z Waszym wsparciem (...) Znowu się pomyliłam - napisała w poniedziałkowych relacjach na InstaStories Paula Tumala.

Zobacz także: Paula Tumala nago. Słowianka z klipu Donatana pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

Paula Tumala rozstała się z partnerem

Internauci podejrzewali, że wpisy Pauli Tumali dotyczą ważnych zmian w życiu prywatnym. Gwiazda podziękowała za przesyłane przez fanów słowa wsparcia. Choć celebrytka oficjalnie nie potwierdziła, że znów jest singielką, portal Jastrząb Post ustalił, że jej 4-letni związek właśnie się skończył.

- To nie była łatwa decyzja, ale Paula nie chciała dawać kolejnej szansy komuś, kto powtarza swoje błędy. Na razie nie chce komentować tego, co się stało. Sprawa jest dla niej bardzo trudna. Jak będzie gotowa, podzieli się szczegółami na Instagramie - zdradza źródło portalu Jastrząb Post.

Myślicie, że niedługo Paula Tumala opowie więcej o rozstaniu?