Zamknij

Paula Tumala urodziła. Celebrytka pokazała zdjęcie bliźniaczek

Patrycja Chudolińska
16.01.2020 10:06
Paula Tumala
fot. Instagram/paulatumala

Paula Tumala powitała na świecie swoje dwie córeczki. Celebrytka pokazała zdjęcie bliźniaczek na Instagramie. Fani gratulują i życzą jej dużo siły w pierwszych dniach macierzyństwa.

Paula Tumala urodziła

Paula Tumala urodziła. Celebrytka zdobyła sławę jako Słowianka Donatana. Teraz jest gwiazdą Instagrama i influencerką. W ostatnim czasie większość uwagi poświęcała ciąży. Paula spodziewała się bliźniaczek, a oczekiwaniem na przyjście na świat pociech dzieliła się w mediach społecznościowych. We wtorek gwiazda przekazała szczęśliwą nowinę.

- Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz. 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby. Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą naszą czwóreczkę kciuki i życzcie nam dużo zdrówka. Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie - Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny (WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii! - napisała na Instagramie.

Paula Tumala pokazała zdjęcie córek

Świeżo upieczona mama pokazała zdjęcie córek. Bliźniaczki otrzymały imiona Anastazja i Nadia. Fani przesyłają w komentarzach serdeczne gratulacje.

- To teraz się zacznie... Gratulacje, mama!

- Pauluś, gratuluję, dzielna kobitko!

- Teraz zrozumiesz, co to jest miłość. Gratulacje.

- Dużo zdrowia dla dziewczynek, a dla rodziców dużo siły.

My również gratulujemy!

Zagłosuj

Interesuje cię życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh