Zamknij

Paula Tumala urodziła bliźniaczki. Teraz opowiedziała szczerze o seksie po ciąży

Patrycja Chudolińska
29.05.2020 14:29
Paula Tumala
fot. Instagram/@paulatumala

Paula Tumala w styczniu po raz pierwszy została mamą. Kobieta powitała na świecie bliźniaczki: Nadię i Anastazję. Teraz opowiedziała szczerze o tym, jak po ciąży wyglądały jej życie intymne.

Paula Tumala zdobyła rozpoznawalność dzięki występowi w teledysku Donatana "My Słowianie". Po tym, jak pokazała się w seksownej odsłonie w klipie znanego muzyka, wiele firm zaproponowało jej współpracę komercyjną. Kilka lat temu pojawiła się także na okładce magazynu CKM. Celebrytka w styczniu została mamą bliźniaczek. Jej córeczki Nadia i Anastazja skończyły niedawno 4 miesiące.

Modelka nie wróciła po ciąży do idealnej formy. Na Instagramie publikuje zdjęcia i nagrania, na których prezentuje swoją obecną figurę. Przyznaje, że mimo pełniejszych kształtów wciąż się akceptuje i chce pomagać swoim obserwatorkom w zwalczaniu niezdrowej presji na perfekcyjne ciało. W najnowszej rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że jej ukochany jest dla niej w tym czasie ogromnym wsparciem.

Zobacz także: Paula Tumala pokazała pokój bliźniaczek. Łóżeczka kosztowne, ale bardzo pomysłowe [FOTO]

Paula Tumala szczerze o życiu seksualnym po ciąży

Modelka przyznała, że choć posiadanie dzieci wymaga od niej ogromnych pokładów energii, stara się nie zaniedbywać siebie oraz swojego partnera.

- Seks jest podstawą każdego związku i nie można o nim zapominać, nawet jak pojawią się dzieci. Miałam cesarkę, więc jestem w lepszej sytuacji niż kobiety, które rodziły naturalnie. Moja blizna już się zagoiła i nie mam żadnych przeciwwskazań do tego, by znów cieszyć się intymnymi momentami z moim ukochanym, chociaż przyznam, że nasze maluszki są tak absorbujące, a po całym dniu opieki nad nimi bywamy tak zmęczeni, że jedyne co nam przychodzi do głowy, to prysznic i sen. Czasem sobie żartujemy, że wrócimy do aktywności seksualnej, jak dziewczynki pójdą do szkoły - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PCh