Zamknij

Paula Tumala w zaawansowanej ciąży. Słowianka Donatana wyprawiła baby shower

Sylwia Wamej
17.12.2019 11:42
Paula Tumala
fot. Tricolors/East News

Paula Tumala jest już w zaawansowanej ciąży. Gwiazda teledysku Donatana wyprawiła huczne baby shower. Celebrytka zdjęciami z tego wydarzenia pochwaliła się na Instagramie.

Paula Tumala wyprawiła baby shower. Słowianka Donatana pochwaliła się zdjęciami na Instagramie

Paula Tumala, której rozpoznawalność dał udział w teledysku Donatana "My Słowianie" jest już w zaawansowanej ciąży. Celebrytka, która niebawem zostanie mamą bliźniaczek, wyprawiła  baby shower. Gwiazda zdjęciami z tego wydarzenia pochwaliła się w sieci.

Impreza zorganizowana dla przyszłej mamy odbyła się w Łodzi, gdzie na co dzień mieszka celebrytka. Wśród gości pojawiła się m.in. Magda Pyznar z "Warsaw Shore". Paula Tumala chętnie eksponuje ciążowe kształty na Instagramie. Widać, że jest bardzo podekscytowana tym, że już niebawem zostanie mamą.

Paula Tumala. Kim jest piękna Słowianka z teledysku Donatana?

Paula Tumala to gwiazda, która fanom najbardziej znana jest z teledysku Donatana "My Słowianie". Po tym, gdy pokazała się w klipie w seksownej odsłonie, wiele znanych marek zaproponowało jej współpracę. Gościła też na okładce magazynu dla panów CKM. 32-letnia Paula Tumala od zawsze chciała zostać modelką. Już jako nastolatka startowała w konkursach piękności. Teraz Paula będzie musiała zwolnić tempo, bo już w 2020 roku przyjdą na świat jej córeczki.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW