Zamknij

Paula Tumala wychodzi za mąż. Pokazała suknię ślubną. Pierwszą z trzech [FOTO]

30.06.2020 12:04
Paula Tumala bierze ślub
fot. Instagram:@paulatumala

Paula Tumala przygotowuje się do ślubu. Słowianka Donatana pokazała się w imponującej sukni ślubnej projektu Patrycji Kujawy. Jest to jedna z trzech kreacji, jakie będzie miała na ślubie Paula Tumala. 

Paula Tumala jest jedną ze słynnych Słowianek Donatana, która w klipie "My Słowianie" ubijała masło razem z Olą Ciupą i Luxurią Astaroth. Po współpracy ze znanym producentem Tumala zrobiła karierę w modelingu i stała się popularną bywalczynią celebryckich imprez. Jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie reklamuje ubrania, kosmetyki i fit-produkty. 

W styczniu 2020 roku Paula Tumala została mamą. Na świat przyszły bliźniaczki, Nadia i Anastazja. Obecnie modelka przygotowuje się do ślubu ze swoim ukochanym Karolem. Niedawno Paula Tumala pokazała się fanom w imponującej sukni ślubnej od Patrycji Kujawy. Kreację można był podziwiać jedynie od tyłu. Podczas kolejnej przymiarki celebrytka pochwaliła się suknią w pełnej krasie. 

Paula Tumala ma poważne problemy zdrowotne. Rozważa zmniejszenie biustu

Paula Tumala pokazała suknię ślubną

Na profilu projektantki Patrycji Kujawy pojawiło się zdjęcie Pauli Tumali w sukni ślubnej. Okazała kreacja z trenem robi wrażenie. Przód zdobi delikatna koronka z motywem roślinnym, która na dole łączy się z kaskadami tiulu. Do sukni panna młoda dobrała tradycyjny długi welon. Z postu dowiadujemy się, że jest to jedna z trzech kreacji, które będzie miała na ślubie Paula Tumala. 

Miał być ślub rok temu, była ciąża i miał być ślub w ciąży i są dwie cudowne dziewczynki. Ile ta suknia już przeszła! Co się odwlecze to nie uciecze. Z Paulą znamy się dobrych pięć lat. Do ślubu powstaną jeszcze ze dwie inne suknie - zdradza kreatorka mody. 

Internautki są zachwycone projektem sukni oraz wyglądem przyszłej panny młodej. Komentarz zostawiła m.in. Cleo. - Cudna suknia na cudnej Borynce - skomplementowała koleżankę. 

A wam jak się podoba suknia ślubna Pauli Tumali? 

Posłuchaj podcastu