Zamknij

Paula Tumala zdradziła płeć dziecka. Będzie dziewczynka czy chłopiec?

Judyta Wanicka
08.10.2019 10:34
Paula Tumala
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Paula Tumala ujawniła płeć dziecka. Była Słowianka Donatana jest w szóstym miesiącu ciąży. Właśnie potwierdziła na Instagramie, jakiej płci jest jej oczekiwane dziecko. Urodzi syna czy córkę?

Paula Tumala, czyli ponętna Słowianka, która razem z Olą Ciupą i Luxurią Ataroth ubijała masło w klipie Donatana, jest w szóstym miesiącu ciąży. Modelka spodziewa się pierwszego dziecka. Dumna mama już zaprezentowała brzuszek na salonach oraz programie śniadaniowym. Teraz przyszedł czas na ujawnienie tego, co najbardziej interesuje fanów, czyli płci dziecka. Paula Tumala zamieściła na Instagramie post ze zdjęciem z nagiej sesji ciążowej i zdradziła, kogo nosi pod sercem.

Paula Tumala urodzi córkę

Paula Tumala jest w 23. tygodniu ciąży i wie już, jakiej płci jest jej dziecko. Po wielu pytaniach ciekawskich fanek w końcu zdecydowała się zamieścić oficjalną informację. Paula Tumala wyznała, że urodzi córkę. Wpis okrasiła zdjęciem z sesji, na której pozuje nago z wielkim ciążowym brzuszkiem. We włosy wpięła błyszczące spinki z wymownym napisem "Girl".

Jak tylko zaszłam w ciąże pomyślałam sobie o tym że to będzie dziewczynka, tak czułam. I moje przeczucia się potwierdziły. Tak, będę miała córeczkę. Jak tylko usłyszałam od lekarza, że będę miała dziewczynkę, od razu oszalałam ze szczęścia. Wiem, że będę cudowną mamą - wyznała Paula Tumala.

Paula Tumala - jakie imię wybrała dla dziecka?

Paula Tumala niedawno wyznała w jednym z wywiadów, jakie imię wybrała dla dziecka. Okazuje się, że modelka miała przygotowane imiona jeszcze zanim udało jej się potwierdzić płeć dziecka. W rozmowie z portalem JastrząbPost Paula Tumala zdradziła, że jeśli urodzi się chłopiec, nazwie go Antoni. Dla dziewczynki przygotowała imię Nadia.
Płeć jeszcze nie jest znana. Mam ochotę na kwaśne rzeczy, mówią, że to na chłopczyka, ale zobaczymy. Marzy mi się dziewczynka. Dla dziewczynki mamy imię Nadia, a dla chłopczyka Antoś - powiedziała.

Jeśli plany modelki nie ulegną zmianie, można się spodziewać, że córka Pauli Tumali prawdopodobnie otrzyma imię Nadia.

RadioZET.pl/jw