Zamknij

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka w intymnym ujęciu. Muzyk pozował rozebrany

04.03.2021 17:25
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
fot. VIPHOTO/East News

Paulina Krupińska opublikowała gorące zdjęcie z mężem. Sebastian Karpiel-Bułecka pierwszy raz rozebrał się przed obiektywem. Takiego ujęcia pary jeszcze nie było! 

Paulina Krupińska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu, ale mimo to stara się nie zdradzać za wiele na temat prywatnego życia. Byłą Miss Polonia prowadzącą obecnie "Dzień Dobry TVN" obserwuje na Instagramie 346 tys. użytkowników. Gwiazda chętnie dzieli się z nimi domowymi zdjęciami z Zakopanego, gdzie od lat mieszka razem z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką i dwojgiem dzieci. Nie pokazuje jednak twarzy swoich pociech. Stroni także od epatowania ciałem i ujęciami, które mogłyby wywołać kontrowersje. Tym bardziej fanów powściągliwej Pauliny zaskoczyło nowe zdjęcie, na którym prezenterka pozuje w czułym uścisku rozebranego męża. 

Sebastian Karpiel-Bułecka zmienia imię. Paulina Krupińska zdradziła, jak brzmi jego prawdziwe

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka w intymnej sesji 

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" opublikowała zdjęcia, na których reklamuje biżuterię jednej z popularnych marek. Do sesji zaangażowała swojego męża. Sebastian Karpiel-Bułecka specjalnie do zdjęcia ściągnął koszulkę, co wywołało piorunujący efekt. 

Zdjęcie 1 czy 2? Bądźcie łaskawi dla modela - poprosiła fanów Paulina Krupińska. 

Sądząc po komentarzach prezenterce udało się zrobić skuteczną reklamę. Internauci komentowali również jej miłosne ujęcie z liderem Zakopower.

OMG, sam seks! 

Jest ogień!

Model ma mocne plecy w tym biznesie - zażartował jeden z fanów. 

Czasem ten mąż się do czegoś przydaje - odparła wesoło Paulina.