Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wpadka Pauliny Krupińskiej. Skomentowała kosmetyki Lewandowskiej

08.10.2019 15:37

Anna Lewandowska wystartowała z nowym biznesem. Żona Roberta Lewandowskiego zaprezentowała linię wegańskich kosmetyków. Produkty bardzo spodobały się modelce Paulinie Krupińskiej, która skomplementowała je w sieci. Internautom nie umknął jednak pewien szczegół, który złośliwie skomentowali.

Wpadka Pauliny Krupińskiej. Skomentowała kosmetyki Lewandowskiej fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska znana jest z pracowitości i ambicji. Kwestią czasu było więc nowe przedsięwzięcie żony Roberta Lewandowskiego. Rzeczywiście, już 29 października to sprzedaży trafi linia ekologicznych kosmetyków do pielęgnacji ciała wprowadzona na rynek przez Anię. Wśród nich znajdziemy żele do mycia twarzy, maseczki upiększające, serum odmładzające, a nawet tajemniczy balsam, który ma "zwiększać efekty treningu". Oczywiście produkty Lewandowskiej nie umknęły uwadze nie tylko fanów trenerki, ale i zaprzyjaźnionych z nią gwiazd. Wśród nich znalazła się modelka i prezenterka Paulina Krupińska.

Paulina Krupińska komentuje kosmetyki Anny Lewandowskiej. Wpadka modelki?

Paulina Krupińska skomentowała jeden z postów Lewandowskiej na Instagramie, w którym ta zachęca do zakupu kosmetyków. Jeszcze przed pojawieniem się produktów na sklepowych półkach, wyraziła swoje zadowolenie z powstania marki Phlov by Anna Lewandowska.

- Nareszcie będę miała czego używać - skomentowała Krupińska.

Komentarz Pauliny Krupińskiej fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Miłe zachowanie Pauliny spotkało się z niezbyt przychylnymi komentarzami części internautów. Modelce wytknięto, że jest ambasadorką znanej sieci drogerii, a jeszcze niedawno zachęcała do kupowania kosmetyków Ewy Chodakowskiej. Krupińska odpowiedziała na docinki.

- Nie próbowałam. Mówiłam tylko o promocji, która była w aktualnej ofercie. (...) Używam i mam swoje ulubione, ale mogę używać również Phlov by Anna Lewandowska. Jedno nie wyklucza drugiego - napisała.

Miejmy nadzieję, że reklamodawcy nie obrażą się za miły gest Pauliny Krupińskiej.

 Anna Lewandowska pokazała twarz Klary: "Moja mała marzycielka"

Zagłosuj

Uważasz, że komentarz Pauliny Krupińskiej był stosowny?

RadioZET.pl/MF

Oceń