Zamknij

Paulina Krupińska ochrzciła syna podczas ślubu

Redakcja
30.07.2018 11:01
Paulina Krupińska ochrzciła syna podczas ślubu
fot. Instagram:@pkrupinska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zdecydowali się na wzięcie ślubu w tajemnicy przed mediami. Postanowili także połączyć ceremonię ślubną z innym ważnym wydarzeniem rodzinnym. Ochrzcili swojego niemal rocznego syna.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zdecydowali się na wzięcie ślubu w tajemnicy przed mediami. Poprosili nawet gości, aby ci nie zdradzali nikomu żadnych szczegółów związanych z lokalizacją kościoła i miejsca, gdzie odbyło się wesele. Podobno prywatności pary pilnowali ochroniarze. Zarówno ceremonia, jak i zabawa weselna odbyły się w tradycyjnym, góralskim klimacie.

Poza najbliższą rodziną parze towarzyszyli przyjaciele, w tym Agnieszka Woźniak-Starak z mężem czy była Miss Polonia Marcelina Zawadzka. Okazuje się jednak, że świeżo upieczeni małżonkowie pragnęli ukryć przed blaskiem obiektywów coś jeszcze.

Dziecko Karpieli-Bułeckich ochrzczone na ślubie?

Paulina i Sebastian doszli do wniosku, że wyprawiona w góralskim stylu ceremonia ślubna może zostać połączona z chrztem ich młodszego dziecka, zaledwie rocznego Jędrzeja. Poinformował o tym na swoim Instastories jeden z członków rodziny Sebastiana Karpiela-Bułecki. W nagraniu oznajmił, że „wujek nie tylko się żeni, lecz także chrzci swojego syna”. Jak na razie nie wiadomo, kogo para wybrała na rodziców chrzestnych. Trzeba jednak przyznać, że połączenie dwóch wydarzeń to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Modelka i lider zespołu Zakopower są razem od czterech lat. Poza niedawno ochrzczonym Jędrzejem mają również córkę, trzyletnią Antoninę.

RadioZET.pl/MF