Zamknij

Miss Polonia Paulina Krupińska pokazała odważne zdjęcie. Fani zachwyceni [FOTO]

Maciej Friedrich
10.12.2019 14:43
Miss Polonia Paulina Krupińska pokazała odważne zdjęcie. Fani zachwyceni [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Paulina Krupińska to modelka i prezenterka, która w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki nadal zachwyca urodą, co udowodniła na Instagramie. Jej najnowsze zdjęcie jest odważne i rozpaliło wyobraźnię fanów. 

Paulina Krupińska zyskała popularność, kiedy w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Dzięki temu mogła reprezentować nasz kraj w finale Miss Universe 2013. Piękna modelka wykorzystała swoje pięć minut i rozpoczęła karierę telewizyjną. Została prowadzącą programu „Klinika urody” na antenie TVN Style, mogliśmy ją oglądać także w „Pytaniu na śniadanie”. W 2019 roku wystąpiła w show „Dance, dance, dance”. Prywatnie jest żoną muzyka Sebastiana Karpiela-Bułecki.

Paulina jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 280 tysięcy użytkowników. Modelka opublikowała na nim odważne zdjęcie, które zachwyciło fanów. 

Paulina Krupińska na odważnym zdjęciu. Internauci nie kryją zachwytu

10 grudnia na profilu Pauliny Krupińskiej pojawiło się zdjęcie, które rozpaliło wyobraźnię. Modelka pochwaliła się efektem sesji zdjęciowej dla „Fashion Magazine”. Nie sposób nie zauważyć na nim wyraźnie wyeksponowanej piersi Pauliny. Internauci nie kryli zachwytu i komplementowali urodę Krupińskiej w komentarzach. 

Genialne zdjęcie. Pięknie wyglądasz w tej stylizacji.

Paulina to ma dopiero moc, że w zimę potrafi jednym zdjęciem sprawić upał jak latem!  Boskaaa.

Hot to mało powiedziane, ja zbieram szczękę z podłogi – czytamy. 

A jak wam podoba się zdjęcie Miss Polonia 2012?

Wpadka Pauliny Krupińskiej. Skomentowała kosmetyki Lewandowskiej

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF