Zamknij

Paulina Krupińska pierwszy raz pokazała twarz córki. Tosia jest podobna do mamy?

Judyta Wanicka
27.12.2019 16:23
Paulina Krupińska z dziećmi
fot. Instagram:@pkrupinska

Paulina Krupińska odsłoniła na zdjęciu twarz córki. 4-letnia Antonina do tej pory fotografowana była głównie od tyłu lub z boku. Na rodzinnej fotografii widać ją z przodu. Da się nawet dostrzec pewne podobieństwo dziewczynki do Sebastiana Karpiela-Bułecki. 

Paulina Krupińska odsłoniła twarz córki na zdjęciu

Paulina Krupińska należy do gwiazd, które konsekwentnie chronią wizerunek swoich dzieci w mediach społecznościowych. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki zawsze fotografuje swoje pociechy w taki sposób, by nie było widać ich twarzy. W Wigilię zrobiła jednak wyjątek. Miss Polonia zamieściła rodzinne zdjęcie, na którym można zobaczyć fragment twarzy 4-letniej Antoniny. Trudno powiedzieć, do kogo bardziej podobna jest dziewczynka, lecz oczy zdecydowanie ma po tacie. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają dwoje dzieci 

Oprócz 4-letniej Antoniny Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wychowują 2-letniego Jędrzeja. Syn pary przyszedł na świat w maju 2017 roku. Choć jego twarz również jest strzeżona w sieci, na zdjęciach można dostrzec spore podobieństwo malca do Pauliny Krupińskiej. 

Miss Polonia i lider Zakopower poznali się w 2013 roku, lecz dopiero po narodzinach dzieci zdecydowali się na ślub. Uroczystość odbyła się 26 lipca 2018 roku w tatrzańskim Kościelisku. Państwo młodzi, mieszkający na co dzień na Podhalu, wyprawili ślub zgodnie z lokalną tradycją. Na hucznym weselu bawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Rozalia Mancewicz, Stanisław Karpiel-Bułecka oraz członkowie rodziny Bachleda-Curuś.

Zagłosuj

Do kogo bardziej podobna jest Antonina?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw