Zamknij

Paulina Krupińska pokazała urocze zdjęcie z mężem i synkiem. "Śliczny obrazek" [FOTO]

07.10.2020 12:43
Paulina Krupińska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wybrali się ostatnio na Kretę. Para dokumentuje rodzinne wakacje za pomocą mediów społecznościowych. Ostatnio Krupińska opublikowała fotografię, na której uwieczniła męża - Sebastiana Karpiela-Bułeckę i ich 5-letnią córeczkę Antosię. Fanów zachwycił rodzinny obrazek, który skojarzył się z filmem "Zakochany kundel".

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wyjechali na wakacje do Grecji. Paulina Krupińska dokumentuje rodzinną wyprawę na Kretę na Instagramie. Ostatnio opublikowała urocze zdjęcie męża Sebastiana Karpiela-Bułecki i ich córeczki Antosi, którzy piją sok z jednej szklanki.

Uroczy obrazek od razu przypomniał fanom scenę z filmu "Zakochany kundel" oraz "Tylko mnie kochaj". "Największa miłość", "miłość", "zakochany kundel", "scena szczęśliwej rodziny" - komentowali fani.

Zobacz też:Dzień Dobry TVN: duże zmiany w programie. Stacja reaguje na koronawirusa 

Paulina Krupińska pokazała urocze zdjęcie z mężem i córeczką [FOTO]

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wykorzystują na 100 procent rodzinne chwile. Obydwoje są niezwykle zapracowani, dlatego starają się każdą chwilę spędzać razem. Krupińska od jakiegoś czasu spełnia się jako prowadząca "Dzień Dobry TVN. Nowa rola dodała Paulinie obowiązków, jednak gwiazda z pewnością może liczyć na troskliwego męża, który odciąża ją w codziennych czynnościach.

Paulina Krupińska dała się poznać fanom jako Miss Polonia 2012 oraz prezenterka TVN Style. W lipcu 2018 roku poślubiła Sebastiana Karpiela-Bułeckę.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl