Zamknij

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie ze ślubu z Sebastianem Karpielem-Bułecką. "To właśnie miłość"

Sylwia Wamej
03.02.2020 13:30
Paulina Krupińska
fot. Viphoto/East News

Paulina Krupińska pokazała niepublikowane do tej pory zdjęcie z Sebastianem Karpielem-Bułecką ze ślubu. Romantyczna fotografia zakochanych spotkała się z ciepłym odbiorem ze strony internautów.

Paulina Krupińska pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu z Sebastianem Karpielem-Bułecką

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka tworzą zgrane małżeństwo. Ostatnio byłą Miss Polonia wzięło na wspomnienia. 32-letnia gwiazda opublikowała fotografię ze ślubu z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Romantyczna fotografia zakochanych spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów. "To właśnie miłość", "cudowna para i piękna miłość", "niech żyje miłość" - pisali wielbiciele Krupińskiej. Przypomnijmy, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w lipcu 2018 roku. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka. Ile mają dzieci?

Para wspólnie wychowuje trzyletnią córkę Antoninę i 2-letniego synka - Jędrzeja.

"Szukałam partnera, z którym mogę iść przez życie, który nie jest zazdrosny o moje sukcesy, o to co robię, który rozumie to, co robię. Bo wiesz, dla kogoś związek z osobą, która była modelką, Miss Polonią, niby jest taki prosty, a jednak nie każdy to rozumie. Ja nie robię wzniosłych rzeczy, ale też nie robię rzeczy, które są złe - mówiła Paulina Krupińska w wywiadzie dla "Gala Studio".

W tym samym wywiadzie Krupińska wspominała, że od zawsze marzyła o byciu mamą.

"Swoje życie wcześniejsze jakoś tak ułożyłam pod dzieci, że nigdy nie robiłam sesji bieliźnianych, nie robiłam sesji w magazynach dla mężczyzn, a miałam takowe propozycje. Zawsze wiedziałam, że będę matką. Tak z Sebastianem układamy nasze życie i relacje z mediami, żeby dzieci się za nas nie wstydziły" - powiedziała.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW