Zamknij

Paulina Krupińska prawie rozstała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para ma za sobą kryzys

Judyta Wanicka
30.03.2020 13:20
Paulina Krupińska
fot. Instagram:@pkrupinska

Paulina Krupińska była o krok od rozstania z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" przyznała się, że tuż przed zaręczynami jej związek z muzykiem mało się nie rozpadł. 

Paulina Krupińska prawie rozstała się z mężem

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka uchodzą za zgraną i kochającą się parę. W mediach społecznościowych często dzielą się rodzinną sielanką - zamieszcaa zdjęcia z dziećmi i ze wspólnych wycieczek. Okazuje się jednak, że w związku Miss Polonia i muzyka Zakopower nie zawsze jest tak sielankowo, jak widać to na Instagramie. Różnica temperamentów nierzadko daje się we znaki. Kilka lat temu z tego powodu para o mały włos się nie rozstała. W książce Katarzyny Olubińskiej "Kobieta w wielkim mieście" Paulina Krupińska wyznała, że po jednej z kłótni miała ochotę rzucić ukochanego. 

Tak się pokłóciłam, że powiedziałam, że nie chcę z nim być - zdradziła gwiazda TVN. 

Prezenterka nie zdradziła, co było przyczyna awantury. Groźba rozstania musiała jednak podziałać na lidera Zakopower, bo wkrótce muzyk poprosił Paulinę o rękę. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub po 4 latach związku

Miss Polonia i góralski muzyk poznali się w 2013 roku, lecz dopiero po narodzinach dzieci zdecydowali się na ślub. Uroczystość odbyła się 26 lipca 2018 roku w tatrzańskim Kościelisku. Państwo młodzi, mieszkający na co dzień na Podhalu, wyprawili ślub zgodnie z lokalną tradycją. Na hucznym weselu bawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Rozalia Mancewicz, Stanisław Karpiel-Bułecka oraz członkowie rodziny Bachleda-Curuś.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka doczekali się dwójki dzieci. W lipcu 2015 roku przyszła na świat Antonina, dwa lata później w maju urodził się syn Jędrzej. 

Paulina Krupińska pierwszy raz pokazała twarz córki. Tosia jest podobna do mamy?

Zagłosuj

Wierzysz w idealne związki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw