Zamknij

Paulina Krupińska świętuje drugą rocznicę ślubu. Pokazała piękne zdjęcia z uroczystości [FOTO]

27.07.2020 14:23
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji Paulina opublikowała piękne zdjęcie z uroczystości i pochwaliła się prezentami od ukochanego.

Paulina Krupińska świętuje 2. rocznicę ślubu z Sebastianem Karpielem-Bułecką [FOTO]

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są już dwa lata po ślubie. Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio prowadząca "Dzień Dobry TVN" i jej mąż świętowali drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji Paulina Krupińska pokazała piękne zdjęcia z uroczystości. Opublikowała również tekst romantycznej piosenki, napisanej przez Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Na kolejnym zdjęciu pochwaliła się też rocznicowymi prezentami od męża - bukietem czerwonych róż i balonem w kształcie serca. Pod zdjęciami z uroczystości posypało się mnóstwo komplementów i życzeń na kolejne, udane lata. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka stanęli na ślubnym kobiercu po czterech latach związku. Para pobrała się 26 lipca 2018 roku na Podhalu. Małżonkowie mieli na sobie góralskie stroje, a wesele odbyło się oczywiście w góralskim stylu. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka doczekali się dwójki dzieci: pięcioletniej Antoniny i trzyletniego Jędrzeja.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka myślą o trzecim dziecku

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka bardzo poważnie podchodzą do rodzicielstwa. Paulina Krupińska w jednym z wywiadów przyznała, że razem z mężem myśli o trzecim dziecku.

"Nie ukrywam, że myślimy o trzecim dziecku. Metryka nam leci, młodsi też już nie będziemy. Sebastian śmieje się, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami, żeby nie był starym ojcem (śmiech). Z drugiej strony, kiedy masz już dwójkę dzieciaków w przedszkolu, które robią się coraz bardziej samodzielne, życie rodziców ma zupełnie inny komfort. Między Tosią a Jędrkiem jest nieduża różnica wieku i kolejny mały człowiek to byłby piękny prezent. Nie mówię „nie”!" - zdradziła Krupińska w rozmowie z "Fleszem".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl