Zamknij

Paulina Krupińska tłumaczy się fanom z rzekomego kryzysu w małżeństwie. Wymowny komentarz modelki

Sylwia Wamej
06.09.2019 10:31
Paulina Krupińska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka tworzą zgrane i udane małżeństwo. Ostatnio jednak fanów mocno zaskoczył komentarz modelki, z którego wywnioskowali, że w związku modelki i muzyka nie dzieje się najlepiej. Paulina Krupińska postanowiła się wytłumaczyć na Instagramie.

Paulina Krupińska komentuje „rzekomy” kryzys w małżeństwie

Paulina Krupińska jak większość polskich gwiazd jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Piękna modelka publikuje na Instagramie zdjęcia, z których można wyczytać, że razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką tworzą szczęśliwą rodzinę. Ostatnio jednak pewien komentarz modelki zasugerował fanom, że związek modelki i muzyka przechodzi kryzys.

Zaczęło się od komplementu fanki w stronę Pauliny. Ale się Sebastianowi trafiła piękna żona. Ale on też super facet – napisała. Paulina Krupińska odpowiedziała fance w nieco osobliwy sposób.

Powiedzmy. Każdy jest super... obcy – napisała Krupińska.

krupinska-1
fot. Instagram.com/ Paulina Krupińska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Kiedy się pobrali?

Niektórzy potraktowali ten komentarz najwyraźniej zbyt dosłownie, bo Paulina niedługo potem sprostowała plotki, dając do zrozumienia, że to był żart. Nie każdy zna się na żartach. Trudno – podkreśliła. Zresztą najnowsze zdjęcie opublikowane przez Paulinę na Instagramie sugeruje, że w jej małżeństwie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Modelka wstawiła rozczulające zdjęcie ze śpiącym Sebastianem i ich córeczką.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się 26 lipca 2018 roku. Ślub odbył się w góralskim stylu. Paulina i Sebastian są rodzicami dwójki dzieci: córeczki Antoniny i synka Jędrzeja.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW