Zamknij

Paulina Krupińska wspomina wybory Miss Universe 2013. Pokazała odważne zdjęcie w bikini [FOTO]

07.08.2020 11:55
Paulina Krupińska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Paulina Krupińska chętnie publikuje swoje zdjęcia w sieci. Tym razem na Insta Stories pokazała archiwalne zdjęcie sprzed kilku lat. Gwiazda postanowiła powspominać czasy, gdy brała udział w wyborach Miss Universe i zaprezentowała gorącą fotografię w bikini.

Paulina Krupińska wspomina wybory Miss Universe. Pokazała zdjęcie w seksownym bikini [FOTO]

Paulina Krupińska skupia się na życiu rodzinnym i pracy na planie "Dzień Dobry TVN". Przed laty modelka chętnie brała udział w konkursach piękności. Dzięki wygranej w konkursie Miss Polonia, mogła reprezentować Polskę w konkursie Miss Universe 2013. Właśnie z tego okresu pokazała zdjęcie, na którym pozuje w wyciętym, czerwonym bikini. Paulina prezentuje się bardzo kobieco i zmysłowo. 

Mimo że modelka wciąż zamieszcza na Instagramie swoje kolejne zdjęcia, częściej niż w bikini, można ją zobaczyć w góralskich stylizacjach na tle Podhala, z którego pochodzi jej mąż - Sebastian Karpiel Bułecka. Piękna modelka i muzyk Zakopower pobrali się 26 lipca 2018 roku po czterech latach związku. Para doczekała się dwójki dzieci: córeczki Antoniny i synka Jędrzeja.

Paulina Krupińska
fot. Instagram.com/ Paulina Krupińska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka chcą mieć trzecie dziecko

Krupińska w jednym z wywiadów powiedziała, że razem z ukochanym zastanawiają się nad trzecim dzieckiem.

"Nie ukrywam, że myślimy o trzecim dziecku. Metryka nam leci, młodsi też już nie będziemy. Sebastian śmieje się, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami, żeby nie był starym ojcem (śmiech). Z drugiej strony, kiedy masz już dwójkę dzieciaków w przedszkolu, które robią się coraz bardziej samodzielne, życie rodziców ma zupełnie inny komfort. Między Tosią a Jędrkiem jest nieduża różnica wieku i kolejny mały człowiek to byłby piękny prezent. Nie mówię „nie”!" - powiedziała jakiś czas temu Paulina Krupińska w rozmowie z "Fleszem".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl