Zamknij

Paulina Krupińska wzięła ślub. Wesele na ludowo [GALERIA]

Redakcja
27.07.2018 10:27
pkrupinska
fot. Instagram: @pkrupinska

Paulina Krupińska wzięła ślub z Sebastianem Karpielem-Bułecką w tajemnicy przed mediami. Para pochwaliła się jednak zdjęciami z wesela. Dominowały góralskie stroje, a wśród gości pojawiła się między innymi Agnieszka Woźniak-Starak z mężem.

Modelka i Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska i lider folkowego zespołu Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka po latach zdecydowali się w końcu zawrzeć związek małżeński. Choć para wychowuje dwójkę dzieci, dopiero teraz sformalizowali związek. Samą uroczystość narzeczeni postanowili zataić przed mediami, aby ten najważniejszy dzień przeżyć z dala od błysku fleszy. Nie opowiadali również o swoich planach, więc wielu internautów było zaskoczonych, że przegapili informację o tak ważnym wydarzeniu z życia Pauliny i Sebastiana. Jednak już po wszystkim państwo młodzi zdecydowali się pochwalić zdjęciami z wesela za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ślub Pauliny Krupińskiej na ludowo

Wesele Pauliny i Sebastiana Karpiela-Bułecki nie mogło odbyć się bez tradycyjnych akcentów. Panna młoda wystąpiła w dwóch kreacjach: poza białą suknią można zobaczyć ją również w tradycyjnej ludowej sukience. Również zaproszeni goście bawili się w góralskich strojach. A wśród zaproszonych osób pojawiło się kilka znanych nazwisk. Oczywiście nie mogło zabraknąć bliskiej przyjaciółki modelki, Agnieszki Woźniak-Starak oraz jej męża. Z parą młodą bawili się także: Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz oraz bratanek Sebastiana, lider zespołu Future Folk, Stanisław Karpiel-Bułecka. Z dwoma takimi wokalistami wesele musiało być nie tylko huczne, ale i rozśpiewane.

RadioZET.pl/MF