Zamknij

Paulina Kubicka jest w ciąży. Gwiazda "You Can Dance" pokazała brzuszek [FOTO]

12.08.2020 16:12
Paulina Kubicka You Can Dance
fot. Tomasz Zukowski/East News

Paulina Kubicka, znana z programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" ogłosiła, że jest w ciąży. Uczestniczka 8. edycji show TVN pokazała zdjęcie dużego brzuszka.

Paulina Kubicka dała się poznać widzom jako uczestniczka 8. edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz" emitowanego na TVN. Tancerka już jako nastolatka uczęszczała do szkoły tanecznej "Egurrola Dance Studio", jednak mimo to dość szybko odpadła z programu. Nie dała jednak o sobie zapomnieć - od lat rozwija swoją karierę. Jest między innymi choreografką w "Dance Dance Dance". Pojawiła się także w "The Voice of Poland" oraz "Jaka to melodia?".

Jakiś czas temu Paulina Kubicka spotykała się z Tomkiem Barańskim - tancerzem i choreografem znanym m.in. z "Tańca z gwiazdami". Ich związek trwał 3 lata, jednak ostatecznie nie przetrwał. W ostatnich miesiącach celebrytka nie pokazywała się z nowym partnerem. Jej życie prywatne i uczuciowe wyraźnie się jednak rozwija - okazuje się, że Paulina Kubicka spodziewa się dziecka.

Zobacz także: Lara Gessler nie ochrzci córki. "Nie mamy powodu, by chrzcić"

You Can Dance: Paulina Kubicka jest w ciąży

Choć do tej pory Paulina Kubicka nie pokazywała swojego partnera i starała się chronić swoją prywatność, tym razem podzieliła się szczęśliwą nowiną. Tancerka jest w ciąży. Na swoim Instagramie opublikowała porównanie dwóch zdjęć w bikini - jedno z 2019, a drugie z 2020 roku. Okazuje się, że na aktualnej fotografii ma wyraźny, ciążowy brzuszek.

- 2019 vs. 2020. ROK TEMU vs. DZIŚ. FIT vs. MAMA. Tak! Będę mamą! - napisała.

Fani w komentarzach gratulują jej i życzą dużo zdrowia. My także gratulujemy!