Zamknij

Paulina Młynarska apeluje do osób LGBT: "Rozważcie wyjazd z Polski"

03.08.2020 21:08
Paulina Młynarska
fot. Artur Zawadzki/ Reporte/East News

Paulina Młynarska chętnie angażuje się w sprawy społeczno-polityczne. Gwiazda solidaryzuje się ze środowiskiem LGBT. Ostatnio opublikowała wpis, w którym zaapelowała do młodych osób LGBT, żeby jak najszybciej wyjechali z homofobicznej Polski. "Polska obecnie jest jak toksyczna, totalnie dysfunkcjonalna rodzina, zarządzana przez niepoczytalnego, niezrównoważonego dziada, który terroryzuje i napuszcza na siebie jej członków" - podkreśla Paulina Młynarska.

Paulina Młynarska apeluje do osób LGBT: "Rozważcie wyjazd z Polski"

Paulina Młynarska bardzo często zabiera głos w sprawach społecznych, politycznych czy kobiecych. Dziennikarka solidaryzuje się ze środowiskiem LGBT i zawsze stoi po ich stronie. Ostatnio zaapelowała do młodych osób LGBT, aby jak najprędzej wyjechali z Polski. Zdaniem gwiazdy Polska jest krajem toksycznym. Dostało się też rodzimym politykom.

"Jeżeli to tylko możliwe, uczcie się języków, aplikujcie do pracy, do szkoły, piszcie do fundacji i innych organizacji pomagających w starcie za granicą i rozważcie wyjazd z Polski" - zaczęła swój wpis dziennikarka i dodała:

"Polska obecnie jest jak toksyczna, totalnie dysfunkcjonalna rodzina, zarządzana przez niepoczytalnego, niezrównoważonego dziada, który terroryzuje i napuszcza na siebie jej członków. Wam wyznaczył rolę kozła ofiarnego, życie w traumie, zmarnowanie życia. Póki Polska jest w Unii Europejskiej, póki łatwo o papiery pobytowe (co może się zmienić zupełnie nieoczekiwanie), szukajcie sposobu, by znaleźć się tam, gdzie możecie żyć normalnie. Bez nagonki, strachu i wstydu. Gdzie za Wasze podatki chronić się będzie Wasze bezpieczeństwo. Gdzie nie sięga władza polskiego zapijaczonego, zakłamanego, agresywnego dziada, tej nieszczęsnej kreatury, ofiary wielowiekowej przemocy, wiecznie szukającej słabszego, żeby go skopać za swoje krzywdy. Nie pomożecie mu. Szkoda Waszego życia. Świat jest wielki i pełen fajnych ludzi, którzy przyjmą Was z otwartymi ramionami, pomogą wyleczyć PTSD  i będą wspierać. Trzymam za Was mocno kciuki, cokolwiek zdecydujecie" - napisała Paulina Młynarska.

Fani popierają Paulinę Młynarską

Mnóstwo fanów w komentarzach poparło dziennikarkę. Sytuacja osób LGBT jest dla gwiazdy szczególnie bliska. Sama ma córkę, która żyje w związku partnerskim z kobietą. Alicja Nauman mieszka na co dzień w Londynie razem ze swoją partnerką - Dorotą.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl