Zamknij

Paulina Młynarska dostała nietypową propozycję z telewizji. Była wtedy po zabiegu mastektomii

18.05.2021 17:24
Paulina Młynarska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Paulina Młynarska zdradziła, że dostała nietypową propozycję współpracy z telewizji. Dziennikarka w jednym z komentarzy do wpisu Jakuba Żulczyka napisała, że gdy była po zabiegu obustronnej mastektomii, zaproponowano jej prowadzenie programu "Magia nagości". Młynarska uważa, że ta propozycja była dużym nietaktem ze strony telewizji.

Paulina Młynarska w marcu tego roku poinformowała swoich fanów, że ze względu na wysokie ryzyko zachorowania na raka piersi, poddała się podwójnej mastektomii. Gwiazda apelowała do kobiet, aby badały się regularnie i nie zapominały o profilaktyce

Zobacz tez:  Paulina Młynarska odważnie o mastektomii. Ma dość wytykania palcami kobiet po zabiegu

 Paulina Młynarska dostała nietypową propozycję z telewizji. Była wtedy po zabiegu mastektomii

 Jej wpis odbił się szerokim echem w mediach. Tym bardziej propozycja, którą dostała od jednej ze stacji telewizyjnych, była mało taktowna.

Dziennikarka opowiedziała o niej pod wpisem  Jakuba Żulczyka, który borykając się z problemami alkoholowymi, dostał propozycję bycia jurorem w "programie typu Masterchef o tematyce alkoholowo-koktajlowej".

Paulina Młynarska pod jego wpisem opowiedziała o własnych doświadczeniach.

"Mnie po obustronnej mastektomii, o której opowiedziałam w wywiadzie, żeby zachęcić do badań, zaproponowano prowadzenie programu "Magia nagości". Już pomijam, że Google wie, że odeszłam z TV bez zamiaru powrotu i nie mieszkam w Polsce od kilku lat" - napisała Młynarska.

Warto dodać, że w ostatnim czasie program "Magia nagości" wzbudził nie lada kontrowersje. Formuła programu polega na tym, że uczestnicy wybierają osobę, z którą chcą iść na randkę jedynie na podstawie widoku nagich ciał. Póki co premiera programu nie doszła do skutku w wyniku skarg widzów do KRRiT.