Zamknij

Paulina Młynarska krytykuje Dawida Wolińskiego i Michała Piróga: "Przeproście, idioci"

26.11.2020 17:35
Paulina Młynarska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Paulina Młynarska odniosła się do słów Dawida Wolińskiego i Michała Piróga, którzy mimo kryminalnej przeszłości byłego już uczestnika "Top model" - Dominica D'Angelica stanęli w jego obronie. Dziennikarka zamieściła w mediach społecznościowych wpis krytykujący zachowanie obu panów.

Paulina Młynarska odniosła się do sprawy Dominica D'Angelica. W jednym z wpisów skrytykowała Dawida Wolińskiego i Michała Piróga, którzy mimo kryminalnej przeszłości i sprawy przestępczości seksualnej stanęli w jego obronie. Paulina Młynarska w jednym z ostatnich wpisów nie owijała w bawełnę i szczerze napisała, co myśli o zachowaniu Piróga i Wolińskiego.

Zobacz też: Ofeminin: Rzeczniczka ofiary o sprawie Dominica D'Angelica. "Była nieprzytomna”

Paulina Młynarska skrytykowała zachowanie Michała Piróga i Dawida Wolińskiego

"Michał Piróg i Dawid Woliński dobitnie pokazali, że "lubieżny dziad” może także mieć twarz „przyjaznego” kobietom, uśmiechniętego geja. „Lubieżny dziad” to stan umysłu. Tak zaczadzonego kulturą, w której zgwałcić dziewczynę i jeszcze podpisać się dla zabawy na jej ciele to „nic takiego”, że rozum mówi dobranoc. Przeproście, idioci" - napisała dziennikarka, okraszając wpis hasztagiem "zmierzch lubieżnego dziada".

Gdy w mediach wybuchła afera z udziałem Dominica, który miał dopuścić się m.in. przestępstwa seksualnego, Dawid Woliński i Michał Piróg stanęli w jego obronie. Sam zainteresowany został usunięty z finału programu.

Wydał też oświadczenie, w którym podkreślił, że m.in. nigdy nie został uznany za winnego. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach, tym bardziej, jeśli wierzyć doniesieniom - fundacja Operation Care Amador County, która działa na rzecz ofiar przestępstw i przemocy na tle seksualnym, alarmowała o sprawie Dominica już w sierpniu.

RadioZet.pl