Zamknij

Paulina Młynarska pokazała intymne zdjęcie po usunięciu piersi. Poruszyła ważny problem

18.03.2021 15:00
Paulina Młynarska
fot. VIPHOTO/East News

Paulina Młynarska przykuła uwagę internautów odważnym zdjęciem. Dziennikarka pokazała się nago po tym, jak przyznała się do usunięcia obu piersi. Intymny kadr miał zwrócić uwagę na poważny problem w polskiej służbie zdrowia.

Paulina Młynarska to polska dziennikarka i prezenterka, znana między innymi z prowadzenia programu "Miasto Kobiet". Gwiazda niedawno poinformowała swoich fanów, że poddała się podwójnej mastektomii, czyli operacji usunięcia obu piersi. Jej decyzja wzbudziła mieszane reakcje internautów. Większość osób gratulowała jej odwagi i szczerości przy tak poważnym temacie.

Niestety, Paulinę Młynarską spotkał też okrutny hejt . "Okazało się, że naruszyłam społeczne tabu, wywołałam ogromne emocje i ... sprowadziłam na siebie taką falę nienawiści, że przez chwilę zaparło mi dech. Wczoraj przepłakałam cały dzień" - wyznała siostra Agaty Młynarskiej. Mimo przykrych doświadczeń prezenterka nie ma zamiaru milczeć. Ostatnio znów poruszyła ważny temat dotyczący profilaktyki zdrowotnej.

Zobacz także:  Paulina Młynarska odważnie o mastektomii. Ma dość wytykania palcami kobiet po zabiegu

Paulina Młynarska pokazała intymne zdjęcie po mastektomii

W czwartek rano Paulina Młynarska zamieściła odważne zdjęcie w mediach społecznościowych. Chociaż kadr jest ucięty, widać, że dziennikarka pozuje topless. Młynarska celowo wybrała przykuwającą uwagę fotkę, aby zachęcić internautów do przeczytania opisu.

- Dzień dobry! Zdjęcie jest tylko po to, żeby przyciągnąć uwagę. Oto jeden z wielu takich komentarzy, które znajdują się w moich mediach społecznościowych pod wpisem na temat zabiegu mastektomii, pisze czytelniczka: "Ja się w życiu nie doprosiłam USG piersi, a na badania prywatne z niemalże najniższej krajowej niestety mnie nie stać. Także często wygląda to tak, że kobiety chciałyby się badać, ale na NFZ są odsyłane, bo fanaberia i nic się przecież nie dzieje, a prywatnie nie mają możliwości finansowych. I potem jak już coś się dzieje, to taka kobieta słyszy od lekarza: dlaczego się pani wcześniej nie badała?" - przytoczyła wspomnienia jednej z kobiet.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Paulina Młynarska jest głęboko oburzona taką sytuacją w polskiej służbie zdrowia. Gwiazda wspomina, że u co szóstej kobiety zostaje wykryty rak piersi. Statystyki zatrważają, jednak wiele pań nie ma szans na wykonanie badań profilaktycznych.

- Chce się wyć! CO SZÓSTA z nas na jakimś etapie życia stanie oko w oko z rakiem piersi. Leczenie inwazyjnego nowotworu kosztuje zawrotne kwoty. Niech mi ktoś wyjaśni jak to możliwe, że 50-letnia kobieta nigdy się nie doprosiła o USG? - podsumowuje prezenterka.

Doceniacie to, że głośno mówi o tak poważnych kwestiach?