Zamknij

Paulina Młynarska przypomniała okładkę sprzed lat. Pozuje na niej ze znanymi dziennikarkami [FOTO]

14.05.2021 14:43
Paulina Młynarska
fot. Tricolors/ East News

Paulina Młynarska postanowiła wrócić do wspomnień i pokazała okładkę dla magazynu "Przekrój", na której zapozowała z koleżankami z jednej stacji - Dorotą Wellman i Maga Mołek. Przypomniała też, dlaczego została wtedy zrugana przez stację TVN.

Paulina Młynarska w swoich mediach społecznościowych dzieli się z fanami przemyśleniami na rozmaite tematy, a zwłaszcza na te społeczno-polityczne. Młynarska jest feministką i chętnie lubi to podkreślać na swoich profilach.

Zobacz też:  Paulina Młynarska brutalnie zhejtowana po mastektomii. "Wczoraj przepłakałam cały dzień"

Paulina Młynarska przypomniała okładkę sprzed lat. Pozuje na niej ze znanymi dziennikarkami [FOTO]

Tym razem 50-latka wróciła do wspomnienia pracy w TVN Style. Prowadziła tam  hitowy program "Miasto kobiet". Młynarska pokazała okładkę dla magazynu "Przekrój" sprzed 15 lat, na której zapozowała z Magdą Mołek i Dorotą Wellman.

Choć na zdjęciu wszystkie dziennikarki wcieliły się w panie domu, Młynarska podkreśliła, że zdjęcie jest prześmiewcze. Dziennikarka zdradziła też, dlaczego za wywiad udzielony wspólnie z koleżankami dostała naganę od stacji TVN.

"Z Dorotą Wellman i Magdą udzieliłyśmy wspólnego, krytycznego wywiadu o kobiecej telewizji. Uwaga, to zdjęcie było prześmiewcze! Ja dostałam potem mega ochrzan w stacji za feministyczną gadkę, krytykowanie programów i ogólny defetyzm. Bo był rok pański 2006 chyba ( mogę się mylić) i słowo na F budziło grrrrrozę! Wszystkie trzy z tego zdjęcia przeszłyśmy długą drogę i wszystkie jesteśmy całym sercem za prawami kobiet. Rzadko mamy okazję się spotykać po latach, ale kiedy się to już zdarza, jest fantastycznie. Cudowne koleżanki, wrażliwe, silne, dowcipne baby. Tęsknię za Wamii" - napisała Paulina Młynarska.

Pod postem dziennikarki posypało się mnóstwo ciepłych słów od fanek. Wypowiedziała się też Magda Mołek, która podzieliła się pewną refleksją pod postem koleżanki.

"Ja też tęsknię!!! Ciekawe, czy znalazłby się dziś tak odważny tytuł i zaprosił nas trzy na wywiad i okładkę? Jaką gazetę obstawiacie?" - zapytała. Być może po latach panie ponownie spotkają się na wspólnej sesji zdjęciowej.