Zamknij

Paulina Młynarska skomentowała wypowiedź Schetyny o aborcji. Internauci: "W punkt!"

25.11.2020 16:00
Paulina Młynarska
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

Paulina Młynarska odpowiedziała na wypowiedź Grzegorza Schetyny o aborcji. Były szef Koalicji Obywatelskiej stwierdził, że nie chce, by możliwość przerywania ciąży była dostępna na żądanie.

Paulina Młynarska chętnie zabiera głos w ważnych społecznie kwestiach. Dziennikarka aktywnie wspiera osoby LGBT+, komentuje decyzje związane z epidemią koronawirusa oraz wypowiada się przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. Młynarska stoi po stronie Strajku Kobiet i nie kryła oburzenia tym, jaką decyzję podjął kilka tygodni temu Trybunał Konstytucyjny. Ostatnio w sprawie aborcji wypowiedział się polityk Grzegorz Schetyna, były przewodniczący Koalicji Obywatelskiej.

- Nie chcę aborcji na życzenie. Uważam, że trzeba wyciągnąć wnioski z tego, co się stało, że trzeba spokojnie porozmawiać, w jaki sposób wrócić do kompromisu aborcyjnego, w jaki sposób go unowocześnić i dać mu nowe życie po tych blisko 28 latach funkcjonowania. On uchronił nas od wojny domowej dotyczącej aborcji - stwierdził w Polsat News.

Zobacz także: Paulina Młynarska ostro o koronasceptykach. "Spiskowe brednie z YouTube'a"

Paulina Młynarska odpowiada Grzegorzowi Schetynie. "Nikt Cię nie zmusza"

Paulina Młynarska postanowiła odpowiedzieć na komentarz polityka. Jej wpis był żartobliwy i wzbudził ogromne zainteresowanie internautów.

- To donosisz, urodzisz i wychowasz. Nikt Cię nie zmusza, Grzesiek - napisała Młynarska.

Fani doceniają to, że Paulina Młynarska zabiera głos w tak ważnych sprawach. Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Nie chcesz aborcji to jej sobie nie rób.

- Nie od dziś wiadomo, że Grzesiu to mistrz... Samozaorania.

- W punkt!

- Faktycznie już dawno powinien odejść i nie zabierać głosu...

- Opis mistrzostwo - komentują internauci.

Wam też podoba się riposta Pauliny Młynarskiej?