Zamknij

Paulina Młynarska wynajmuje dom na Krecie. Zdradziła szczegóły i pokazała zdjęcie [FOTO]

25.05.2021 15:43
Paulina Młynarska
fot. East News

Paulina Młynarska postanowiła wynająć swój dom na Krecie. Na Instagramie zdradziła szczegóły i pokazała wnętrze greckiego lokum.

Paulina Młynarska od kilku lat mieszka w pięknej Grecji, a dokładniej na Krecie. Gwiazda zamieszkuje piękną, malowniczą okolicę, zaledwie 300 metrów od plaży. Na Instagramie zdradziła, że mieszkanie jest do wynajęcia na tydzień, od 13 do 20 czerwca. 

Zobacz też:  Paulina Młynarska o rekonstrukcji piersi po mastektomii. "Nie będę ściemniać, bolało i to długo"

Paulina Młynarska wynajmuje dom na Krecie. Zdradziła szczegóły i pokazała zdjęcie [FOTO]

Dziennikarka odesłała do strony na Instagramie, na której można obejrzeć zdjęcia domu oraz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat "Maleme Yoga Blue".

Jak czytamy, apartament znajduje się 300 metrów od pustej plaży. Wokół urocza okolica, w pobliżu cudne tawerny i niewielkie sklepiki". Paulina Młynarska oferuje 3-pokojowe mieszkanie dla 6 osób. "Idealny dla rodziny albo niewielkiej grupy przyjaciół" - czytamy.

Warto dodać, że mieszkanie położone jest 33 kim od lotniska, do którego często kursują autobusy. W samym domu znajdują się dwie sypialnie, z kolei w jednej mieści się podwójne łóżko. W drugiej znajdziemy dwa pojedyncze. W mieszkaniu znajdują się też dwa tarasy, jeden z nich z widokiem na morze, z kolei drugi z widokiem na góry.

W kwietniu, maju i czerwcu mieszkanie dostępne jest w cenie 650 euro za tydzień, natomiast za dobę zapłacimy 110 euro. Taka sama cena obowiązuje we wrześniu. W lipcu i sierpniu cena za tydzień wzrasta o 200 euro, a za dobę o 10 euro. Z kolei od listopada do marca trzeba zapłacić 350 euro za tydzień, 70 euro za dobę.