Zamknij

Synek Pauliny Papierskiej trafił do szpitala? Gwiazda "Top Model" zamieściła zasmucający post

29.12.2020 13:15
Paulina Papierska z Top Model
fot. Wojciech Olszanka/East News

Synek Pauliny Papierskiej trafił w Wigilię do szpitala? Tak wynika z postu opublikowanego przez zwyciężczynię "Top Model na Instastories. Modelka dodała niepokojące zdjęcie z małym Aleksandrem. 

Paulina Papierska zwyciężyła w pierwszej edycji programu "Top Model" w TVN. Aspirująca modelka próbowała przebić się w branży, ale szybko wypadła z obiegu i przestała pojawiać się w show-biznesie. Wkrótce wyemigrowała do Norwegii i na dobre poświęciła się życiu rodzinnemu. W 2017 roku urodziła syna Gabriela, a w listopadzie 2020 roku powitała na świecie Aleksandra. 

Od czasu "Top Model" Paulina Papierska rzadko pojawia się w mediach. Nie widać jej także w sesjach fotograficznych ani pokazach. Wielbiciele mogą ją jednak obserwować na Instagramie, gdzie od czasu do czasu dzieli się wydarzeniami ze swojego życia. Ostatnio jej profil wypełniają głównie treści związane z dziećmi. Niestety ostatnia relacja na Instastory nie należała do najprzyjemniejszych. Paulina Papierska musiała w Wigilię walczyć o zdrowie synka. 

Top Model: amerykańskie powiedzonka Krupy to ustawka? Przez przypadek zdradził to muzyczny gość programu [FOTO] 

Paulina Papierska z "Top Model" opublikowała wzruszające zdjęcie syna

Po świętach Paulina Papierska zamieściła zdjęcie z kilkumiesięcznym Aleksandrem. Synek gwiazdy "Top Model" ma podpiętą rurkę do nosa. Podpis sugeruje, że w Wigilię chłopczyk miał problemy ze zdrowiem.

Nasz dzielny wojownik - napisała Paulina Papierska. 

paulina papierska
fot. Instastory:@papierskapaulina

Niestety zwyciężczyni "Top Model" nie zdradziła szczegółów tego, co się wydarzyło i jak obecnie czuje się jej synek. Miejmy jednak nadzieję, że Aleksandrowi nic poważnego już nie dolega. 

Top Model: ciąg dalszy afery Dominica D'Angelica. Matka ofiary zabrała głos