Zamknij

Paulina Smaszcz-Kurzajewska dostaje wulgarne zdjęcia od panów. "Mnie byle kto nie zaimponuje"

Patrycja Chudolińska
28.01.2020 11:37
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
fot. Instagram/paulinasmaszczkurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska cieszy się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Po tym, jak media obiegła wiadomość o rozwodzie dziennikarki z Maciejem Kurzajewskim, adoratorzy zaczęli wysyłać jej nieprzyzwoite zdjęcia.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska otrzymuje obsceniczne zdjęcia

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała o nieprzyjemnym problemie, z którym się zmaga. Od czasu doniesień o rozwodzie dziennikarki w jej skrzynce pojawia się coraz więcej wiadomości od nachalnych adoratorów. Mężczyźni są aż nazbyt śmiali - jak donosi "Super Express", przesyłają nie tylko propozycje wyjścia na randkę, ale również zdjęcia swoich miejsc intymnych.

- Faceci są mega odważni, wysyłają zdjęcia swoich penisów albo swojego krocza, jakby to miało mnie zachęcić do spotkania na spacer. Panowie pokazują swoje klejnoty w różnym ruchu, w różnych sytuacjach, w różnych akcjach - przyznała śmiało Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z "Super Expressem".

Paulina Smaszcz-Kurzajewska odrzuca "adoratorów"

Dziennikarka nie czuje się szczególnie poruszona tą formą "zalotów". W rozmowie z tabloidem postanowiła ugasić zapał mężczyzn.

- Panowie, ja to wszystko znam, ja będę miała w tym roku 47 lat. Jeżeli chcecie mnie zachęcić do spotkania z wami, to nie pokazujcie swoich klejnotów czy jakichś akcji, które wykonujecie nad gazetą ze mną, tylko po prostu napiszcie coś mądrego, zachęćcie swoim intelektem, swoją pasją. Mnie już naprawdę byle kto nie zaimponuje - dodała żartobliwe dziennikarka.

Miejmy nadzieję, że natrętni panowie posłuchają rady Pauliny i przestaną jej wysyłać niewybredne fotografie.

Zagłosuj

Lubisz czytać o życiu gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh