Zamknij

Paulina Smaszcz gorzko o małżeństwie na łamach książki. "Rozpadła się moja rodzina"

17.05.2021 10:26
Paulina Smaszcz
fot. Viphoto/ East News

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozstali się w styczniu ubiegłego roku po 23 latach małżeństwa. Dziennikarka na łamach mediów mówiła, że to ona podjęła decyzję o rozstaniu. Teraz w wydanej książce "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie", temat rozpadu jej małżeństwa powrócił. Dziennikarka zdradziła, co się stało w jej związku.

Paulina Smaszcz i  Maciej Kurzajewski byli razem przez 23 lata. Para doczekała się dwóch synów: Franciszka i Juliana. Małżonkowie rozwiedli się w styczniu ubiegłego roku. Po rozstaniu dziennikarka w udzielonych wywiadach zdradziła, że to ona podjęła decyzję o rozwodzie, gdyż czuła się w swoim małżeństwie samotna.

Zobacz też:  Paulina Smaszcz walczy ze skutkami poważnej choroby. Opowiedziała o potwornym bólu

Paulina Smaszcz gorzko o małżeństwie na łamach książki. "Rozpadła się moja rodzina"

Teraz Paulina Smaszcz wydała książkę "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie", w której po raz kolejny poruszyła temat swojego małżeństwa oraz choroby. Jak zdradziła, pewnego dnia obudziła się z niedowładem nogi i bólem nie do opisania.

Dziennikarka w publikacji zdradziła również, co poszło nie tak w jej małżeństwie z Maciejem Kurzajewskim.

"Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. Rozpadła się rodzina. Umarł mój tata, umarł mój teść, który jako jedyny wspierał mnie w realizacji moich marzeń o doktoracie. Fałszywi przyjaciele i interesowni znajomi zniknęli" - podkreśliła dziennikarka.

Smaszcz dodała również, że przy rozwodzie nie walczyła o alimenty, bo jak wyjaśniła, "musiała jak najszybciej zakończyć życie, którego nie chciała i w którym czuła się deprecjonowana i poniżana".