Zamknij

Paulina Smaszcz pierwszy raz pokazała partnera. Dziennikarka potwierdza plotki

15.07.2020 15:56
Paulina Smaszcz pierwszy raz pokazała partnera. Dziennikarka potwierdza plotki
fot. VIPHOTO/East News

Paulina Smaszcz postanowiła potwierdzić plotki, które krążyły od pewnego czasu. Opublikowała zdjęcie, na którym widać jej nowego partnera. "Kocham i jestem kochana" - napisała.

Paulina Smaszcz pół roku temu rozwiodła się po blisko 25-letnim małżeństwie z Maciejem Kurzajewskim. Od pewnego czasu krążyły pogłoski, że dziennikarka znów jest zakochana, bo na Facebooku zmieniła status na "w związku". Otwarcie jednak nie potwierdzała pogłosek. Aż do chwili, kiedy opublikowała w sieci zdjęcie z wymownym komentarzem: "Kocham i jestem kochana".

Na fotce znajduje się razem z producentką Agnieszką Strauss oraz Rafałem Krauze - swoim nowym partnerem. Poza pokazaniem wizerunku ukochanego, Smaszcz zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojego życia i miłości.

Paulina Smaszcz: pierwsze zdjęcie z partnerem

"W dojrzałości, z doświadczeniami, z bagażem, z refleksyjnością, z wyrzeźbionym i wydrapanym patentem na spełnienie, oddanie, lojalność, szacunek, przychodzi wyraźne rozumienie, czym jest przyjaźń i miłość. Wdzięczna kocham i jestem kochana" - napisała.

Kim jest Rafał Krauze, nowy partner Pauliny Smaszcz? Jest menedżerem w agencji marketingowej i byłym partnerem Olgi Bończyk.

Pozostaje pogratulować i życzyć dużo miłości!

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS