Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna będzie miała drugie dziecko? Dziennikarka wybrała już imię

12.02.2021 13:40
Paulina Sykut- Jeżyna
fot. Viphoto/ East news

Paulina Sykut-Jeżyna cztery lata temu została mamą córeczki Róży. Gwiazda nie wyklucza, że chciałaby ponownie zasmakować smaku rodzicielstwa. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że ma już nawet wybrane imię dla dziecka.

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna cztery lata temu zostali rodzicami córeczki Róży. Dziennikarka chętnie prezentuje rodzinne kadry na Instagramie i podkreśla, że córeczka jest jej oczkiem w głowie.

W rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że coraz częściej myśli o powiększeniu rodziny. Jeśli urodziłby się chłopiec, gwiazda wie, jak chciałaby go nazwać. Choć córeczka Róża nie prosi mamy o siostrę lub braciszka, dziennikarka jest na takim etapie życie, że rozważa drugie dziecko.

Zobacz też:  Agnieszka Włodarczyk o tym, jak czuje się w ciąży. "Miałam ogromne szczęście"

Paulina Sykut-Jeżyna będzie miała drugie dziecko? Dziennikarka wybrała już imię

"Nie, nie prosiła mnie o rodzeństwo. Jednak jako kobieta, matka i żona wiadomo, że o tym myślę, ale na razie córka mnie nie prosiła o brata czy siostrę. Myślę, że nie każde dzieci mają tak jakoś ułożone to głowie, że proszą (...) Myślałam o tym zawsze, a szczególnie teraz, kiedy mam jedno dziecko i ma ono już cztery latka. Myśli się o tym, bo w tych sprawach chyba nie trzeba się dużo zastanawiać" - powiedziała Sykut-Jeżyna w rozmowie z serwisem Pomponik.pl

Dziennikarka Polsatu zdradziła, jakie imię dałaby chłopcu.

"Jeżeli urodzi się chłopczyk, to będzie Stanisław, jak mój tata" - powiedziała.

W polskim show-biznesie baby boom trwa w najlepsze. Swoje pociechy niebawem przywitają m.in. Agnieszka Kaczorowska,  Sylwia Przybysz, Ida Nowakowska i Agnieszka Włodarczyk.

RadioZet.pl