Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała córeczkę. Pozują w maseczkach ochronnych

Sylwia Wamej
10.04.2020 11:05
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Piotr Molecki/ East News

Paulina Sykut-Jeżyna nigdy nie pokazuje twarzy córeczki na Instagramie. Tym razem zdecydowała się pokazać fanom Różę nieco dokładniej. Mama i córka zapozowały w kolorowych maseczkach ochronnych.

Paulina Sykut-Jeżyna na wspólnym selfie z córeczką Różą

Paulina Sykut-Jeżyna jest mamą 4-letniej córeczki Róży. Gwiazda Polsatu zazwyczaj pokazuje dziewczynkę z profilu, ochraniając jej twarz. Tym razem zdecydowała się pokazać Różę dokładniej, ale w maseczce ochronnej. Dziennikarka udostępniła wspólne selfie z Różą. Napisała, że dużo rozmawia ze swoją córeczką o tym, co teraz się dzieje.

"Dużo rozmawiamy o tym, co dzieje się dookoła. Dzieci, muszą wiedzieć, że to poważna sprawa. Spod masek wysyłamy Wam uśmiech i dobrą enegię. Szczególnie przytulamy tych, którzy w tym trudnym czasie, choć sami mają ciężko, pomagają innym" - napisała na Instagramie. Fani bardzo pozytywnie zareagowali na zdjęcie Pauliny i Róży.

"Jaka śliczna córka pani wyrosła", "oczy po mamie. Wszystkiego dobrego dla pani i rodziny", "śliczna córeczka" - komplementują fani gwiazdy.

Paulina Sykut-Jeżyna o macierzyństwie

Paulina Sykut-Jeżyna nie ukrywa, że macierzyństwo daje jej dużo radości. "Świetnie odnajduję się w macierzyństwie. Czuję się rewelacyjnie jako mama. To jest najważniejsza i najpiękniejsza rzecz w moim życiu" - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą.

Córeczka Róża jest owocem miłości Paulin Sykut-Jeżyny i jej męża - Piotra Jeżyny.

Zagłosuj

Uważasz, ze noszenie maseczek przez wszystkich to dobry pomysł?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW