Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała się bez makijażu. "Naturalnie pięknie" [FOTO]

23.06.2020 18:26
Paulina Sykut-Jeżyna bez makijażu. "Naturalnie pięknie" [FOTO]
fot. Piotr Molecki/ East News

Paulina Sykut-Jeżyna to gwiazda, która na co dzień stawia na delikatny makijaż. Tym razem zaprezentowała się swoim fanom w wersji saute, bez grama make-upu. Fani docenili naturalność gwiazdy.

Paulina Sykut-Jeżyna bez makijażu. Jak wygląda w naturalnej wersji?

Paulina Sykut-Jeżyna na Instagramie pokazuje się swoim fanom w naturalnym wizerunku, jednak tym razem zdecydowała się całkowicie zrezygnować z makijażu. Gwiazda Polsatu pokazała naturalne zdjęcie, które bardzo spodobało się jej followersom. Wyrazili to oczywiście w komentarzach. "Pięknie pani wygląda bez makijażu", "naturalnie pięknie", "bez makijażu też bardzo ładnie" - zachwycali się fani.

Paulina Sykut-Jeżyna należy do grona gwiazd, które stronią od zabiegów medycyny estetycznej. W jednym z wywiadów wyznała, że nie wyklucza jednak zabiegu poprawiającego urodę.

"Może kiedyś, gdy już będę potrzebowała wspomagania, zdecyduję się na to? Nie wiem, jak będę się czuła ze swoim wyglądem za 20 lat. Myślę, że medycyna estetyczna ma nam pomagać, a nie szkodzić" - powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna w rozmowie z magazynem "Show".

Paulina Sykut-Jeżyna prywatnie: Żona i mama córeczki Róży

Paulina Sykut-Jeżyna prywatnie jest szczęśliwą żoną Piotra Jeżyny i mamą córeczki Róży. Jak mówiła w jednym z wywiadów, w ciąży stresowała się, bo media za bardzo skupiały się na jej wyglądzie.

"Chciałam, żeby świat dał mi spokój. Kiedy zaszłam w ciążę, dużo o tym pisano, stresowało mnie to. Mierzono mi brzuch, zarzucano, że jest za mały, dokuczano mi. Doskwierało mi to bardzo. Byłam jednak dzielna, a że zdrowie mi dopisywało, mogłam pracować. Cieszyło mnie to” - powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna w rozmowie z Kasią Burzyńską-Sychowicz.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl