Oceń
Paulina Sykut-Jeżyna lubi wracać na Instagramie do dawnych czasów. Ostatnio prezenterka Polsatu pokazała, jak wyglądała 12 lat temu. Bardzo się zmieniła?
Paulina Sykut-Jeżyna publikuje od czasu do czasu archiwalne fotografie. Tym razem pokazała swoim fanom, jak wyglądała 12 lat temu. Według wielbicieli w wyglądzie Pauliny zmienił się jedynie kolor włosów. "Nic się nie zmieniasz, ekstra wyglądasz", "Paula, nic się nie zmieniłaś, tylko na lepsze", "jak wino", "cały czas piękna" - zachwycali się fani pod fotografią.
Zobacz też: Paulina Sykut w bikini. Dziennikarka pokazała zdjęcie z nadmorskiego wypoczynku [FOTO]
Paulina Sykut-Jeżyna pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Jak wtedy wyglądała?
Choć wygląd gwiazdy aż tak bardzo nie zmienił się, dużo wydarzyło się w jej życiu zawodowym oraz prywatnym. Gwiazda kilka lat temu została mamą córeczki Róży. Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy - Piotr Jeżyna.
Zawodowo Paulina związana jest z telewizją Polsat. Gwiazda współprowadzi razem z m.in. Krzysztofem Ibiszem "Taniec z gwiazdami". Była również współprowadzącą "Must Be The Music" oraz "Się kręci". Była też współprowadzącą m.in. "Sylwestrową Moc Przebojów" oraz "Sopot Top Trendy". Warto podkreślić, że menadżerem Pauliny jest jej mąż - Piotr Jeżyna.
RadioZet.pl
Oceń artykuł
