Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała zdjęcie z ukochanym sprzed 12 lat. Bardzo się zmienili? [FOTO]

09.11.2020 10:01
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Viphoto/ East News

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała na Instagramie zdjęcie z ukochanym - Piotrem Jeżyną sprzed 12 lat. "Takie foto znalazłam w szufladzie" - rozpływa się prezenterka nad zdjęciem z przeszłości. Bardzo się zmienili?

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna od lat są szczęśliwym małżeństwem. Prezenterka "odkopała" ich wspólne zdjęcie sprzed 12 lat.

"Chyba jakieś 12 lat temu:)) Chłopak i dziewczyna.. Piotrek i Paulina. Takie foto znalazłam w szufladzie. Będę częściej tam zaglądać" - napisała Paulina Sykut-Jeżyna. Choć wtedy wyglądali  inaczej, niż teraz, fani zgodnie podkreślają, że czas się dla nich zatrzymał.

Zobacz też: Paulina Sykut w bikini. Dziennikarka pokazała zdjęcie z nadmorskiego wypoczynku [FOTO]

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała zdjęcie z ukochanym sprzed 12 lat [FOTO]

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna poznali się, gdy prowadząca "Tańca z gwiazdami" była jeszcze nastolatką. Gwiazda miała wtedy 16 lat, a Piotr 26. Jak mówiła Paulina w jednym z wywiadów, wtedy była za młoda na związek. Co prawda ona i Piotr w tamtych czasach byli dobrymi kolegami, natomiast miłość przyszła później. 20 sierpnia 2011 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w rodzinnym mieście Pauliny - Puławach.
Paulina i Piotr nie tylko dzielą się obowiązkami domowymi, ale również pracują ze sobą. "Pracuję z nią od 7 lat, zostałem jej menadżerem. "Oddała mi się w 100% w decyzjach zawodowych i nie narzeka. Lubię w niej szczerość, to jest coś, co zawsze mi w niej imponowało. Nie owija w bawełnę, tylko jeśli coś jest nie po jej myśli, to powie" - mówił jakiś czas temu Piotr Jeżyna w rozmowie z magazynem "Gala".
Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna w 2016 roku przywitali na świecie córeczkę Różę, która jest ich oczkiem w głowie.

RadioZet.pl